iPhone 8 alınır mı?

• Konuyu başlatan Mhk05
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 9B
%100 pil ömrü var mesela pubg oynasam instagram ve whatsapp kullansam bir günü çıkartır mı ?

Kullanmaya bağlı. 3 saat PUBG oynarsanız çıkarmaz ancak 1 saat PUBG ondan sonra biraz da sosyal medya rahat çıkarır. Kendiniz de ayarlarsınız zaten. Ben 2 yıldır kullanıyorum ve dışarıda da kullanırım genelde telefonumu hiçbir zaman da yarı yolda bırakmaz. Powerbank vs. hiç taşıdığımı hatırlamıyorum.

Kullanmaya bağlı. 3 saat PUBG oynarsanız çıkarmaz ancak 1 saat PUBG ondan sonra biraz da sosyal medya rahat çıkarır. Kendiniz de ayarlarsınız zaten. Ben 2 yıldır kullanıyorum ve dışarıda da kullanırım genelde telefonumu hiçbir zaman da yarı yolda bırakmaz. Powerbank vs. hiç taşıdığımı hatırlamıyorum.
O kadar diyorsunuz yani aslında bende tutup 3 saat pubg oynamam oynarsam evde oynarım o kadar

İkinci el temiz bulunursa alınabilir. Ayrıca yukarıda birisi 5S'in İOS 12 almadığını söylemiş. İPhone 5S'e çıkmış en son sürüm 12.5'dir. İOS 12 alan cihazlardan birisidir. Ve kendisine 5 tane büyük sürüm çıkmıştır. Toplam 6 adet sürüm çalıştırmıştır şimdiye kadar. İPhone 8'e bakalım. İOS 11 ile geldi. İOS 16'ya kadar desteği sürecek. RAM yüzünden İOS 17 gelmez kendisine büyük ihtimalle. Ancak İOS 12'ye bile uygulama desteği devam ediyorsa İOS 16 çıkınca ona hele hele eder.

Ayrıca SE 2020 alınması daha iyi olur eğer sıfır alınacaksa. İPhone 8 artık sıfır alınmaz. Kendisinden daha ucuza, kendisinden daha güçlü SE 2020 var çünkü.

İkinci el temiz bulunursa alınabilir. Ayrıca yukarıda birisi 5S'in iOS 12 almadığını söylemiş. iPhone 5S'e çıkmış en son sürüm 12.5'dir. iOS 12 alan cihazlardan birisidir. Ve kendisine 5 tane büyük sürüm çıkmıştır. Toplam 6 adet sürüm çalıştırmıştır şimdiye kadar. iPhone 8'e bakalım. iOS 11 ile geldi. iOS 16'ya kadar desteği sürecek. RAM yüzünden iOS 17 gelmez kendisine büyük ihtimalle. Ancak iOS 12'ye bile uygulama desteği devam ediyorsa iOS 16 çıkınca ona hele hele eder.

Ayrıca SE 2020 alınması daha iyi olur eğer sıfır alınacaksa. iPhone 8 artık sıfır alınmaz. Kendisinden daha ucuza, kendisinden daha güçlü SE 2020 var çünkü.

Aynen bende o yüzden en başta verdiğim linkten yani EasyCep'ten almayı planlıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar, ben telefon almayı düşünüyorum ama emin değilim. Şimdi bu konu asıl iPhone 8'i ilgilendiriyor, SE 2020 çok önemli değil. Ben bu sene iPhone 8 almayı düşünüyorum. Küçük ekrandan dolayı onu tercih ediyorum yoksa Android alırdım. Biliyorum bataryası az ama olsun. Şimdi asıl önemli olan bu, telefon alınır mı?
Not: Telefon ikinci eldir.
Alınabilir ama ben X'in tasarımını daha çok beğendiğim için biraz daha üstüne koyup X alırdım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı