iPhone 8 alınır mı?

Komutan_Gamer

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem:Windows 7 Ultimate Ram:8 GB DDR3 İşlemci:intel core i5 4200m Sabit disk:120 GB SSD + 1. Ekran kartı:Intel HD grafikleri 4600

2.ekran kartı:Nvidia Gt 740m
Bildiğiniz üzere cihaz iOS 17 almayacak beni 3-4 yıl daha idare etse yeter 5000 liraya her şey aktif ikinci el iPhone 8 buldum sizce alınmalı mı?

İkinci el telefonları yakın çevreniz harici almanızı tavsiye etmem. 2 seneye o telefonla bylock çu ya da fetocu olup olmayacagınız belli değil.

Sana katılıyorum bende bir iPhone kullanıcısı olarak kesinlikle öneririm fakat fiyatlar malum ben şu anda SE 3.nesil kullanıyorum ve telefon gayet iyi ama 8'e gelecek olursak Apple artık desteği kesti ve bence iOS 16 ile performansının iyi olduğunu düşünmüyorum onun yerine 2.el X veya 11'lere bakabilirsin belki bütçeni zorlar ama pişman olmazsın.

Bir de bu 2.el IPhone'ların bataryası çok da iyi olmuyor sıkıntı yaşayabilirsin bunu demekte fayda var.

Sana katılıyorum bende bir iPhone kullanıcısı olarak kesinlikle öneririm fakat fiyatlar malum ben şu anda SE 3.nesil kullanıyorum ve telefon gayet iyi ama 8'e gelecek olursak Apple artık desteği kesti ve bence iOS 16 ile performansının iyi olduğunu düşünmüyorum onun yerine 2.el X veya 11'lere bakabilirsin belki bütçeni zorlar ama pişman olmazsın.

Bir de bu 2.el IPhone'ların bataryası çok da iyi olmuyor sıkıntı yaşayabilirsin bunu demekte fayda var.
Deji batarya değişimi yapacağım

Geri
Yukarı