iPhone 8 ana ekran düğmesini nasıl temizlenir?

ahmtatlgn20

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
iPhone 8 cihazımın ana ekran düğmesinde gitmeyen bir leke var. Sanırım yağ tutmuş gibi bir şey tam anlamadım o yüzden fotoğrafını ekliyorum. Bu lekeyi tuşu veya parmak izini bozmadan nasıl temizlerim? Artık yağ çözücü mü dersiniz, tiner mi dersiniz bilemiyorum ama rahatsız ediyor temizlemek istiyorum.

1685070961673.png

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 8 cihazımın ana ekran düğmesinde gitmeyen bir leke var. Sanırım yağ tutmuş gibi bir şey tam anlamadım o yüzden fotoğrafını ekliyorum. Bu lekeyi tuşu veya parmak izini bozmadan nasıl temizlerim? Artık yağ çözücü mü dersiniz, tiner mi dersiniz bilemiyorum ama rahatsız ediyor temizlemek istiyorum.

Eki Görüntüle 1793704

Herhangi bir cam temizleyici ile silmeyi deneyin eğer gitmezse Touch ID üstünde ince bir iz tutmayan katman vardır, zamanla bu katman bozulmuş olabilir zararı yoktur sadece daha fazla çizilme imkanı olur.

Maalesef hiçbir yöntem işe yaramıyor. Tiner ve camsil denedim olmadı. Elime geçince yağ çözücü deneyeceğim bakalım o ne yapacak.

Cihaza zarar verebilirsin eğer camsil ile geçmiyorsa zorlama Touch ID'yi bozabilirsin sensörlerin onarımı mümkün değildir her iPhone için sadece 1 adet Touch ID üretilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı