iPhone 8 beklenmeli mi?

valla artık alacak olanlar banka kredisini hazırlasın :D :D iphone 7 yi zor aldım artık 5 sene telefon almam şerefsizim.

Teşekkürler peki önerdiğiniz bir android var mıdır? Hiç kullanmadım dediğim gibi ancak iyi mi kötü mü bilmiyorum.

Kesinlikle tavsiyem Huawei P10 . 2500-3000 fiyat aralığında alabilirsiniz, muhteşem bir kamerası var ve çok stabil çalışıyor. Eşime aldım 2 ay kadar oldu çok memnunuz. Portre modu ile gayet havalı fotoğraflar çekilebiliyor. Şarjı uzun dayanıyor ve kasası da pek çok cihazdan daha sağlam. Aşağıda çekmiş olduğum fotoğraflardan bazılarını görebilirsiniz.
IMG-20170711-WA0000.jpg
IMG-20170722-WA0003.jpg
IMG-20170722-WA0010.jpg
IMG-20170810-WA0013.jpg

Ekleyeyim S8 bütçesiyle İphone 8 almak bence imkansız olacak çıktığında.
Benden ondan korkuyorum zaten inanın.

Kesinlikle tavsiyem Huawei P10 . 2500-3000 fiyat aralığında alabilirsiniz, muhteşem bir kamerası var ve çok stabil çalışıyor. Eşime aldım 2 ay kadar oldu çok memnunuz. Portre modu ile gayet havalı fotoğraflar çekilebiliyor. Şarjı uzun dayanıyor ve kasası da pek çok cihazdan daha sağlam. Aşağıda çekmiş olduğum fotoğraflardan bazılarını görebilirsiniz.
Eki Görüntüle 254608 Eki Görüntüle 254609 Eki Görüntüle 254610 Eki Görüntüle 254611
Fotoğraflar gerçekten çok başarılı. Daha önce hiç duymadım bu markayı açıkçası ben Samsung ve Iphone dışında telefon markası bilmiyorum desem daha doğru olur :) Ekliyorum bunu da baktığım modeller arasına.

iPhone'dan şaşma, kaç senedir Android kullanıyorum 3 gün önce iPhone 6s aldım inan telefon kullandığımı hissettim.
Bende ios'a alışkınım zaten ancak iphone 7 aldığım zaman 1 ay sonra 8 çıktığında pişman olmak istemediğim için s8 mi alsam da pişman olmasam diye düşündüm.

Android ve samsung arayüzü artık güzel çalışıyor bence pişman olmassın S8 alarak. S6 ve sonrasında bu telefonlar olmuş diyorsun eline alır almaz. Koşarak s8 almaya git :)
Bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum. Bir de kendim bakayım beğenir miyim, alışır mıyım bilemiyorum.

Beklemene gerek yok çünkü zaten yakın zaman içerisinde çıkacak, S8, P10 Plus cihazları da çok iyidir önerebileceğim cihazlardır.

Merhaba,
Ben de 7 alacaktım fakat Eylül ayında Apple 7s modelini çıkarabilir, benim 7 de beğenmediğim şey çözünürlüğü. 1334x750 çözünürlüğü o kadar paraya çok az bir çözünürlük olarak geliyor bana. 7s de bunu arttırabilirlerse çok güzel olup 7s'i alma şansım olabilir. En kötü olasılık ise 7s yada 8 çıktığı zaman 7 lerin fiyatı düşer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı