iPhone 8 hakkında yorumlarınız

Teru Mikami

Hectopat
Daha fazla  
Elime aldığımda ısındığını hissetiğim telefonlara tilt oluyorum, kamerası güzel telefonları severim. Bu telefon hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

1522737675240.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu arka kapağı açılmayan, pili değiştiremediğimiz telefonlar çıktıktan sonra tüm keyfim kaçtı. Powerbank vs uğraşmamak için arkası açılan telefon kullanıyorum :D aldım 2 tane pil, yanımda gezdiriyorum yedek olarak.

Ben her zaman Plus'ların yanında olmuşumdur. 7 Plus kullanıcısı olarak birçok iPhone kullandım ama beni düz serilerde pek tatmin edici bir şey olmadı. 8 Plus favorim olur, portre özelliği olsun batarya büyüklüğü vb. tavsiyem daime pluslardır.

Ben her zaman Plus'ların yanında olmuşumdur. 7 Plus kullanıcısı olarak birçok iPhone kullandım ama beni düz serilerde pek tatmin edici bir şey olmadı. 8 Plus favorim olur, portre özelliği olsun batarya büyüklüğü vb. tavsiyem daime pluslardır.

Ellerim küçük benim, Plus olmayanı alayım. 🤫

Şu arka kapağı açılmayan, pili değiştiremediğimiz telefonlar çıktıktan sonra tüm keyfim kaçtı. Powerbank vs uğraşmamak için arkası açılan telefon kullanıyorum :D aldım 2 tane pil, yanımda gezdiriyorum yedek olarak.

Android lobisi 👾

iPhone'larda X'den önce çıkan Plus olmayan telefonlarda 1800 küsür mAh batarya kullanılıyor. X, XS ve 11 modellerinde ise 2500-3000 mAh batarya var.

Dipnot: 11 Pro ve Max hariç. Pro Max'de 4000 mAh batarya var.

Yeni konular

Geri
Yukarı