iPhone X ve iPhone 8 hakkında

Bende 7plus jet black 128gb var, X çıkana kadar büyük ihtimal bir sene daha garantisi kalacak ne kadar ücretle takas yapabilirim acaba. Ayrıca değer mi o da soru işareti :)

Bende 7plus jet black 128gb var, X çıkana kadar büyük ihtimal bir sene daha garantisi kalacak ne kadar ücretle takas yapabilirim acaba. Ayrıca değer mi o da soru işareti :)

Ben de aynı telefonu kullanıyorum. En az bir 2500-3000 isterler gibime geliyor takas için ve tabi kesinlikle değmez. Elinden telefon düşmeyen ergen de değiliz ki yaş olmuş 39 ne işim var benim bu paralara telefonla. Yazık günah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için bir şey fark etmiyor. Yine (bana göre) fiyatını hak etmeyen ürünler. Samsung, LG, Xiaomi gibi markalar o fiyata değecek telefon çıkarsalar, eminim IPhone'u alacak bir neden kalmaz. Yanlış anlamayın, ben IPhone kötü demiyorum. İyi bir telefon ama fiyatı bu durumu mahvediyor.
Hocam dolar kuru ve yüksek vergiden fiyat öyle bir artıyor ki asgari ücretle çalışan bir insanın 4 ayda alamayacağı kadar yüksek bir fiyat ama Amerika'da böyle bir olay yok onlara çok ucuza geliyor.

iPhone 7 kullanıcısıyım 8 geçilmez. İphone X güzel olmuş. 7 ile 8 aynı benim güzümde hatta yenilenmiş iPhone 7 olmuş bence.
Hocam zaten geçilecek bir şey yok telefonda, sadece adını 8 yapmışlar ve tam hatırlamıyorum fakat arası camdı herhalde.

Bence 8 ve 8 Plus yerine 7S ve 7S Plus çıkarsalardı daha iyi olurdu. Evet, gelişme var ama bir model atlayacak kadar değil. Ayrıca anlamadım neden iPhone 10'a atladık diye :D Daha 9 yok ortada.

Edit: Şimdi hatırladım 10. yıl dönümü diye iPhone'un :)

Bence 8 ve 8 Plus yerine 7S ve 7S Plus çıkarsalardı daha iyi olurdu. Evet, gelişme var ama bir model atlayacak kadar değil. Ayrıca anlamadım neden iPhone 10'a atladık diye :D Daha 9 yok ortada.

Edit: Şimdi hatırladım 10. yıl dönümü diye iPhone'un :)
Resmen iPhone X'i tanıtmak için yapmışlar lansmanı iPhone 8'i de ayıp olmasın diye tanıtmışlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı