iPhone 8 ısınıyor

Fransa'yla bu yüzden davalık oldular. YouTube'da bununla alakalı eski videolar var konumu Fransa olarak değiştirince benchmark testleri hep yüksek çıkıyor sebebi Fransa'yla olan telefon yavaşlatma davaları. Forumda konumuna "Apple Park"yazan birinin bunları bilmesi gerek.
Az önce gerçekten böyle bir olay olduğunu öğrendim, ayrıca gerçek konumum değil. 🙂

Fransa'yla bu yüzden davalık oldular. YouTube'da bununla alakalı eski videolar var konumu Fransa olarak değiştirince benchmark testleri hep yüksek çıkıyor sebebi Fransa'yla olan telefon yavaşlatma davaları. Forumda konumuna "Apple Park"yazan birinin bunları bilmesi gerek.

Tamam da kardeşim ısınma ile yavaşlamanın ne alakası var?

Cihaz orijinal mi?
Evet cihaz orjinal almanya da yaşıyorum bu sorunu 1-2 haftadır yaşıyorum.

Adam ısınıyor diyor yavaşlıyor demiyor keşke cevap yazmadan önce konu sahibinin mesajını biraz okuyun.

Batarya orijinal mi?
Evet orijinal. Ben bu telefonu ikinci el olarak aldım batarya değişimi olmuş ama orijinal olarak değişmiş. Böyle bir sorun yoktu 1-2 haftadır yaşıyorum ekran kırıldı acaba ekrandan batarya kısmına zarar veren paraçalardab mı oluyor bilmiyorum telefonu 150 euroya aldım telefoncu 80 euroya yaparım dedi

Kanıt? Yıllardır 6S kullanan tanıdığım var böyle bir sorun olmadı?
Bu ısınma ondan mı olmuştur bilemem ama yavaşlatma konusu doğru.
Yıllardır Apple'ın cihazlarını özellikle 3. sürüm güncellemesinden sonra eskittiği resmileşti zaten. Fransa konusu da doğru. Bundan dolayı Fransa Apple'a dava açtı. Bu dava yeni oldu ama Apple bu yavaşlatma olayını uzun yıllardır yapıyor. Belki başka markalar da yapmaya başlamış olabilir ama ilk ve en çok göze batırarak yapan marka Apple. Özellikle eski modellerinin bazılarının eski ve yeni Dxomark skorlarına bakarsanız kameralarını bile geriletiyor. S7 Edge ve İPhone 7 karşılaştırırken keşfetmiştim ben de bunu. S7 Edge'in 4. yıl güncellemelerinde skoru birkaç puan yükselirken, İPhone 7'nin ise birkaç puan düşmüştü.

Son olarak tekrarlıyorum: Apple gerçekten gerileme yapıyor ve bu bataryanın daha çabuk eskimesine de sebep oluyor ama bu yüksek sıcaklık olayı ona bağlı mıdır bilemiyorum.

Son düzenleme:
Bence yeni telefon alman lazım benim telfonumda ısınıyordu bende yeni telefon aldım

Bide cihaz ve batarya orjinalmi? Fake Iphone 8 ise ısına bilir telefonunu ne zaman satın aldın

Evet cihaz orijinal Almanya da yaşıyorum bu sorunu 1-2 haftadır yaşıyorum.

Evet orijinal. Ben bu telefonu ikinci el olarak aldım batarya değişimi olmuş ama orijinal olarak değişmiş. Böyle bir sorun yoktu 1-2 haftadır yaşıyorum ekran kırıldı acaba ekrandan batarya kısmına zarar veren paraçalardab mı oluyor bilmiyorum telefonu 150 euroya aldım telefoncu 80 euroya yaparım dedi

Bataryanın orijinali ile değişmesi sadece serviste olur veya sıfır bir IPhone'dan batarya sökülüp takılır. Orijinal batarya satışı yok çünkü. Büyük ihtimalle orijinal diye yutturmuşlar size.

Yeni konular

Geri
Yukarı