iPhone 8+ sıfırlama

1HarryPotterFan

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler telefonum 39 GB sistem kullanıyor ve sıfırlarsam düzeleceğini okumuştum. 4 yıldır kullanıyorum bu telefonu daha önce hiç sıfırlamadım 50 GB iCloud+ sahibiyim bütün fotoğraflar orada yüklü WhatsApp mesajları yüklü.
“Tüm içerikleri ve ayarları sil” yaptığımda o fotoğraflar WhatsApp mesajları filan kaybolmaz değil mi?

İyi günler telefonum 39 GB sistem kullanıyor ve sıfırlarsam düzeleceğini okumuştum. 4 yıldır kullanıyorum bu telefonu daha önce hiç sıfırlamadım 50 GB iCloud+ sahibiyim bütün fotoğraflar orada yüklü WhatsApp mesajları yüklü.
“Tüm içerikleri ve ayarları sil” yaptığımda o fotoğraflar WhatsApp mesajları filan kaybolmaz değil mi?

Her şeyin iCloud yedeklemesi var işe sorun olmaz. Sıfırlarken geri yüklersin bilgileri.

Ben iPhone 6s telefonumda aynı sorunu yaşamıştım. Cihaz sıfırladığında telefonda biraz alan açılıyor doğru, fakat kısa bir süre sonra (bende 2 gün sonra geri dolmuştu) açılan alan tekrar sistem tarafından doluyor. Maalesef tek çare yüksek depolama alanı olan yeni bir telefona geçmek. ios yazılımlarda telefonu uzun süre kullandıktan sonra uygulamaların önbellek (cache) dosyaları sistem kategorisi içine girip hafızayı dolduruyor maalesef. Whatsapp ve fotoğraflarınız iCloud hesabınızda yedekli haldeyse telefonu sıfırladığınızda eksiksiz geri yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı