iPhone 8 kaç sene kullanılır?

Emre SÜRER

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İkinci el garantili iPhone 8'ler 3000TL civarında. Babama telefon alacağız. Oyun oynamaz, kamerası falan da önemli değil. Yalnızca Twitter, WhatsApp, YouTube, bankacılık uygulamaları vs. kullanacak. Bu işler için kaç sene götürür?
Ve aynı süre kullanabileceği Xiaomi telefonlar hangileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
2017'den beri kullanıyor abim. 2020 Temmuz'da bana geçti. Daha en azından 4-5 yıl daha kullanılabileceğini düşünüyorum. Android telefonların o kadar destek alabileceğini sanmıyorum. Bu telefonda IOS 15'ten sonrasını pek görmez yüksek ihtimal.

2017'den beri kullanıyor abim. 2020 Temmuz'da bana geçti. Daha en azından 4-5 yıl daha kullanılabileceğini düşünüyorum. Android telefonların o kadar destek alabileceğini sanmıyorum. Bu telefonda IOS 15'ten sonrasını pek görmez yüksek ihtimal.
IOS 15'i iphone 7'den önce çıkan SE bile alıyor. 8 16 yı kesin alır.

2018 Haziran ayından beri iPhone 8 kullanıyorum. Muhtemelen bir 3 yıl daha kullanmaya devam edeceğim. Telefondan oyunlar oynayan, film/dizi izleyen biri değilim. Gündelik işlerimi fazlasıyla karşılıyor. Bugüne kadar kasma, donma, çökme gibi sorunlar yaşamadım. Tek sorunu 3 yılın ardından batarya seviyesi %79'a düştü ve şarj ilk zamanlara oranla daha hızlı bitiyor. Yakın zamanda bataryamı değiştirip kullanmaya devam edeceğim.

2018 Haziran ayından beri iPhone 8 kullanıyorum. Muhtemelen bir 3 yıl daha kullanmaya devam edeceğim. Telefondan oyunlar oynayan, film/dizi izleyen biri değilim. Gündelik işlerimi fazlasıyla karşılıyor. Bugüne kadar kasma, donma, çökme gibi sorunlar yaşamadım. Tek sorunu 3 yılın ardından batarya seviyesi %79'a düştü ve şarj ilk zamanlara oranla daha hızlı bitiyor. Yakın zamanda bataryamı değiştirip kullanmaya devam edeceğim.
Düşük bir seviyeye gelmiş gibi gözüküyor. Benimkinin %84 ama azaldığı hissediliyor.
IOS 15'i iphone 7'den önce çıkan SE bile alıyor. 8 16 yı kesin alır.
Apple'nin yapacağı iş belli olmaz. Alacağı maksimum 16'dır. Ama belli olmaz dediğim gibi :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı