iPhone 8 pil sağlığı düşüyor

Stokkugel

Hectopat
Yaklaşık 2020 sonundan beri kullanmadığım iPhone 8'i iOS 15.7 kurduktan sonra orjiinal %85 üstü olan pil sağlığı 3 günde %76'ya kadar düştü. Kalibrasyon işe yarar mı veya kendi kendine düzelebilir mi?

Teknisyenim, 300 şarj sonrası uçup gidiyor. Pilin ömrü aslında o kadar uzun değil. Bu zamana kadar kullanmanıza sayın. Batarya değişmesi gerekir.

Teknisyenim, 300 şarj sonrası uçup gidiyor. Pilin ömrü aslında o kadar uzun değil. Bu zamana kadar kullanmanıza sayın. Batarya değişmesi gerekir.
J7 prime 5 sene kullandım şarj ömrü hiç azalmadı cpu-z gibi uygulamalarda batarya sağlığı iyi gözüküyordu şuan a32 kullanıyorum çok uzun süre gidiyor. İPhonelar niye böyle🙂

J7 Prime 5 sene kullandım şarj ömrü hiç azalmadı CPU-Z gibi uygulamalarda batarya sağlığı iyi gözüküyordu şu an A32 kullanıyorum çok uzun süre gidiyor. IPhone'lar niye böyle🙂

1800MAH batarya var, J7 ise 3000 en az. Cevap burada. Android daha az batarya tüketiyor, apple ilk başlarda özellikle veri ve batarya tüketiminde felaketti. Düzelmeler oldu sayılır.

Bu olay durduk yere oluşan bir sorun değil, iPhone eko sisteminde çıkan her yeni telefonun alınması için bu gibi batarya sorunları oluyor, iPhone 8'e biri yeni bir batarya taktırsa bile güncel iOS yazılımı lokma tatlısı gibi mideye indirir o bataryayı. Kapitalist düzenin varoş bir markasıdır Apple. Fazla rage attım gibi oldu ama öyle.

Bu olay Apple ile alakalı bir sorun değil, iPhone eko sisteminde çıkan her yeni telefonun alınması için bu gibi batarya sorunları oluyor, iPhone 8'e biri yeni bir batarya taktırsa bile güncel iOS yazılımı lokma tatlısı gibi mideye indirir o bataryayı. Kapitalist düzenin varoş bir markasıdır Apple. Fazla rage attım gibi oldu ama öyle.
Yok doğru söyledin, apple bunu yaptığını itiraf etti.

Bence yenisi ile değiştirin. Her şeyde olduğu gibi pillerinde ömrü var. Kabullenmek lazım yani kalibrasyonla, programla olacak iş değil.
Zaten 500 şarj ömrü var pilin, 1700 görür ama iteleyerek gider.

J7 prime 5 sene kullandım şarj ömrü hiç azalmadı cpu-z gibi uygulamalarda batarya sağlığı iyi gözüküyordu şuan a32 kullanıyorum çok uzun süre gidiyor. İPhonelar niye böyle🙂
Orda yüzde yazmıyordu en son baktığımda sadece iyi yazıyordu. Ordan anlaşılması zor.

Yok doğru söyledin, apple bunu yaptığını itiraf etti.

Zaten 500 şarj ömrü var pilin, 1700 görür ama iteleyerek gider.
1700 benim rambo için mesele bile değil, 9 yılı bitirmek üzere. Allah nazardan saklasın.

Geri
Yukarı