iPhone 8 Plus açılmıyor

Teknoblog

Hectopat
Merhaba, iPhone 8 Plus telefonum bu sabah Apple kimliğini sorduktan sonra doğrulanamadı dedi. Daha sonra telefonla kimseyi arayamadım. Gelen telefonları göremedim. Telefonun hafızası tamamen dolmuştu. Telefonu bilgisayarıma bağladım. Bilgisayar telefonu gördü fakat bilgileri aktarmaya çalışırken "aygıt'ın bağlantısı kesildi." Diye bir uyarı aldım. Telefonu kapattım. Açarken sadece Apple logosu çıkıyor. Telefon açılmıyor. Bu logoda kalıyor. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Telefonu kurtarma moduna alın ve bilgisayarınıza bağlayın. iTunes telefonu acil durum modunda olarak görücek veya geri yükleme ya da sıfırlama yapmak istediğinizi soracaktır. Lütfen yedeklenecek bir şeyinizi olmadığına dikkat ederek telefonu sıfırlayın. Kurtarma moduna girmek için: Güç+Home+ses kısma tuşuna basılı tutrarak telefonu açın.

Telefonu kurtarma moduna alın ve bilgisayarınıza bağlayın. iTunes telefonu acil durum modunda olarak görücek veya geri yükleme ya da sıfırlama yapmak istediğinizi soracaktır. Lütfen yedeklenecek bir şeyinizi olmadığına dikkat ederek telefonu sıfırlayın. Kurtarma moduna girmek için: Güç+Home+ses kısma tuşuna basılı tutrarak telefonu açın.
Arkadaş haklı ama haksız. Çünkü iphone telefonu kendi eski laptopumda kurtarmaya almaya çalıştım fakat olmadı. Tnaıdığım bir telefoncuya gittim ve mac bir pc de halletti. Belki sende de olmayabilir ama benim telefonum iphone 4 tü.

Ben zaten yazdığın mesajın OS X üzerinden geldiği için belirttim. Dikkatli bakarsan kimin hangi işletim sistemi kullandığı belirtiliyor. Evet eğer ayrıca bir Windows laptonuzu varsa kendiniz yine dediğim yöntemle deneyibilirsiniz. Bir adet 6'yı hayata döndürmüştüm. İlla ki MacBook'larda olacak diye bir şey yok benim bildiğim.

Açılmadığı için maalesef ki yok. Tabi çok büyük dükkanlar bunu halledebilir fakat evde yapabileceğiniz maks bu kadar. Belki yakınınızda varsa Apple yetkili servisi varsa halledebilirler. Eğer iCloud yedekleriniz açıksa ve fotoğraf ve videolardan korkuyorsanız büyük ihtiamalle yedeklenmiştir. İstersen bilgisayar üzerinden bakabilirsiniz. Farklı bir not ve uygulama varsa bilemem. Sıfırlamadan açılması çok zor gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı