iPhone 8 Plus alınır mı?

Arkadaşlar 6200 TL'ye yenilenmiş iPhone 8 Plus kozmetik olarak çok iyi şekilde almayı düşünüyorum. Letgo'dan 2.el telefonlara baktım onlarda ortalama 5-6 k arası ama 2.elin garantisi yok o yüzden EasyCep'ten yenilenmiş almayı düşünüyorum. 12 ay garantisi varmış sizce mantıklı mı almak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 6200 TL'ye yenilenmiş iPhone 8 Plus kozmetik olarak çok iyi şekilde almayı düşünüyorum. Letgo'dan 2.el telefonlara baktım onlarda ortalama 5-6 k arası ama 2.elin garantisi yok o yüzden EasyCep'ten yenilenmiş almayı düşünüyorum. 12 ay garantisi varmış sizce mantıklı mı almak?
6200 fazla gibi ama illaki iPhone istiyorsanız alınır.

6000 TL'ye iPhone X de bulabilirsiniz hocam.

Nereden bulabilirim sorunsuz kozmetiği iyi olan yardımcı olur musunuz? Telefonculara veya 2.el satanlara pek güvenemiyorum.

Hocam sıfır iPhone X veya XS bulamazsınız çünkü üretimi durdu, ama sarı (2. El sitesi olandan bahsediyorum) sitede iPhone X falan bulabilirsiniz ki dolandırılma falan büyük ihtimalle yaşamazsınız eğer yaşarsanız da dava falan edebiliyorsunuz ya da Sahibinden'e şikayet edebiliyorsunuz yanlış bilmiyorsam. Eğer siteden almak istemiyorsanız büyük ihtimalle telefoncularda falan vardır hala. Bu arada eğer alacaksanız iPhone XS falan bakın hemen hemen aynı fiyatta ve de iPhone X'in kronik sorunları var, ekran, hoparlör gibi falan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı