iPhone 8 Plus alınır mı?

sceph

Picopat
Daha fazla  
2024 yılında kullanmak için 8 Plus alınır mı? Android cihaz önermeyin iOS olsun istiyorum Android önerirseniz önceliklerim 60 FPS kamera ve PUBG Mobile'da 60FPS desteği.

2024 yılında kullanmak için 8 Plus alınır mı? Android cihaz önermeyin iOS olsun istiyorum Android önerirseniz önceliklerim 60 FPS kamera ve PUBG Mobile'da 60FPS desteği.
Kesinlikle alınmaz iphone 11 veya 12 gibi modellere yönelin bütçeniz kısıtlı ise 20000 bandından yukarı çıkamıyor iseniz.

Kesinlikle alınmaz iphone 11 veya 12 gibi modellere yönelin bütçeniz kısıtlı ise 20000 bandından yukarı çıkamıyor iseniz.
11'de alınmaz artık, bir arkadaşım çıktığı yıl almıştı şimdi ilk aldığı gibi değil. Bütçe eğer 25 üstü değilse ve İphone 13 veya üstü alınmayacaksa Samsung alınmasını öneririm.

Hocam A34e yöneldim nasıl sizce.
Hocam en fazla ne kadar verebilirsiniz telefona? Ben telefondan pek anlamam ben genel bilineni biliyorum ama Samsung markasında S serisi çok güzel, A veya M serisi ekonomik olduğu için Xiaomi veya eski Android modelleri gibi 2-3 yılda yavaşlayabiliyor. Bir yakınım A52 almıştı 1 yıl önce şimdi yavaşladığını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı