iPhone 8 Plus hala alınır mı?

Ne beklediğinize göre alınır. Ancak yüksek ihtimal güncelleme desteği iOS 17 ile birlikte bitecek. Yani 1 sene sonra artık iPhone 8 ve 8 Plus desteklenmeyecek. Eğer bu sizin için sorun değil ise alın 2-3 yıl sizi rahatlıkla götürecektir.

Ben olsam X, XR, XS modellerine bakardım, ikinci elleri biraz tuzlu olsa da güncelleme desteği en az 2 sene sürecek olan telefonlar tahminimce.

Son düzenleme:
İphone 8 Plus kullanıcısı olarak ben güncelliğini kaybettiğini düşünüyorum. Yakın zamanda da değiştirip model yükselteceğim. Önümüzdeki yıl güncelleme desteği de kesilecek sanırım ancak güncelleme sizin için sorun değilse yenilenmiş bir İphone 8 Plus sizi 2-3 sene daha götürür diye düşünüyorum. Şu haliyle bile piyasadaki çoğu telefondan daha iyi bir telefondur.​

Daha 2 gün önce aldım. Hız ve performanstan memnunum 8 bin tl ye aldım yenilenmiş olarak. Yalnız ekranı ve bataryası sorunluydu iade edip değişim istiyicem. Alıcaksan aldığın gibi bataryayı deji 3400mAh ile değiştir.

2-3 sene götürmesi fazlasıyla yeterli olur benim için. Telefonum bozulduğu için aciliyetten dolayı alıyorum zaten teşekkürler hepinize.
hız ve stabilite olarak güncel androidleri 10 a katlar o konuda emin oldum 2 günlük kullanımda. En ufak donma takılma vs yok. Fakat bu telefonlarda sıkıntı olabiliyor ( yenilenmiş ) güvenilir bir yerden al. Muhattap bulursun arıza çıkarsa. Örnek konu açtım, telefonumun ekranı ışık sızdırması yapıyor. Aradım şimdi cuma gelin değiştirelim dediler.

5 bin TL'ye yenilenmiş bir iPhone 8 Plus buldum sizce bu alınır mı? Fiyatı bana uygun geldi foruma danışmak istedim.

Yenilenmiş telefon yerine ikinci el temiz kullanılmış iPhone 8 Plus 2-3 yıl kullanım için alınabilir. 8 Plus alırsan yanına bir tane Deji batarya al kafan rahat kullan.

1-) Hiçbir şekilde yenilenmiş telefon alınmaz hangi parçalar kullanılmış ne kadar güvenli bilinmez.
2-) Zaten telefon çıkalı uzun zaman oldu yakın zamanda güncelleme ile telefonun yeni programları indirmeyecek ve App Store'da güncel program kullanmamak çok kötü işini yerine getirmiyor ve telefon çok yavaşlayacak şu anda iPhone 11 altı alınmaz.

2-3 yıl kullanım için alınabilir. 8 Plus alırsan yanına bir tane Deji batarya al kafan rahat kullan.

Deji kötü gerçektende söylenildiği gibi değil bir sürümde illaki iyileri çıkar belli sayıda ama araştırmalarım neticesinde kullanıcı deneyimleri olumsuz yönde.

1-) hiçbir şekilde yenilenmiş telefon alınmaz hangi parçalar kullanılmış ne kadar güvenli bilinmez.
2-) zaten telefon çıkalı uzun zaman oldu yakın zamanda güncelleme ile telefonun yeni programları indirmeyecek ve App Store'da güncel program kullanmamak çok kötü işini yerine getirmiyor ve telefon çok yavaşlayacak şu anda iPhone 11 altı alınmaz.

Deji kötü gerçektende söylenildiği gibi değil bir sürümde illaki iyileri çıkar belli sayıda ama araştırmalarım neticesinde kullanıcı deneyimleri olumsuz yönde.

Deji günlük kullanımda performans olarak normal bataryaya göre 1, 5-2 saat fazla kullanım sunuyor. Uzun ömürlülük olarak elbette orijinal batarya gibi 2 ya da 3 sene götürmez ama 1 yıl iş görür.

1-) hiçbir şekilde yenilenmiş telefon alınmaz hangi parçalar kullanılmış ne kadar güvenli bilinmez.
2-) zaten telefon çıkalı uzun zaman oldu yakın zamanda güncelleme ile telefonun yeni programları indirmeyecek ve App Store'da güncel program kullanmamak çok kötü işini yerine getirmiyor ve telefon çok yavaşlayacak şu anda iPhone 11 altı alınmaz.

IPhone'da uygulama hilesi diye bir şey var. Güncel sürümlü bir iPhone bulduğu takdirde Apple kimliği ve şifresini girip indiremediği uygulamaları önce güncel sürümlü IPhone'da sonra kendi telefonunda indirip eski sürümde kullanabilir.

Geri
Yukarı