iPhone 8 Plus hala alınır mı?

5 bin TL'ye yenilenmiş bir iPhone 8 plus buldum sizce bu alınır mı? Fiyatı bana uygun geldi foruma danışmak istedim.
Bir sene sonra apple fişini çekecek o cihazında hocam artık güncelleme almayacak uzun vadeli bir cihaz düşünmüyorsanız alınabilir 2 yıla kadar götürebilir sizi.

Deji günlük kullanımda performans olarak normal bataryaya göre 1, 5-2 saat fazla kullanım sunuyor. Uzun ömürlülük olarak elbette orijinal batarya gibi 2 ya da 3 sene götürmez ama 1 yıl iş görür.

Evet günlük olarak iyi olmasının sebebi örnek olarak orijinal batarya 3000MAH ise Deji'de bu rakam 3750MAH oluyor ( sayılar tamamen örnek için) yeni şu anda bende batarya değiştirmek istiyorum sürekli telefonu sök tak yapmaktansa iyi bir batarya alıp en azından 1.5-2 yıl kullanmak isterim.

Deji günlük kullanımda performans olarak normal bataryaya göre 1, 5-2 saat fazla kullanım sunuyor. Uzun ömürlülük olarak elbette orijinal batarya gibi 2 ya da 3 sene götürmez ama 1 yıl iş görür.

IPhone'da uygulama hilesi diye bir şey var. Güncel sürümlü bir iPhone bulduğu takdirde Apple kimliği ve şifresini girip indiremediği uygulamaları önce güncel sürümlü IPhone'da sonra kendi telefonunda indirip eski sürümde kullanabilir.

Bununla nereye kadar gidecek hadi indirdin diyelim performans konusu nasıl olacak.

Bir sene sonra apple fişini çekecek o cihazında hocam artık güncelleme almayacak uzun vadeli bir cihaz düşünmüyorsanız alınabilir 2 yıla kadar götürebilir sizi.
Güncelleme almamasını göze aldım zaten dediğim gibi 2 yıl götürse bile kâfi benim için fiyat olarakta en uygun bunu bulabildim.

hız ve stabilite olarak güncel androidleri 10 a katlar o konuda emin oldum 2 günlük kullanımda. En ufak donma takılma vs yok. Fakat bu telefonlarda sıkıntı olabiliyor ( yenilenmiş ) güvenilir bir yerden al. Muhattap bulursun arıza çıkarsa. Örnek konu açtım, telefonumun ekranı ışık sızdırması yapıyor. Aradım şimdi cuma gelin değiştirelim dediler.
İletişimde olduğumuz bir telefoncu kendisi. Parçaların orjinal yapıldığını söyledi telefon zaten akrabama ait ben sadece yenilenme masraflarını karşılıyorum.

Güncelleme almamasını göze aldım zaten dediğim gibi 2 yıl götürse bile kâfi benim için fiyat olarak da en uygun bunu bulabildim.

Eğer öyleyse hayırlı olsun şimdiden iyi kullanmalar belki F/P olarak bir tane Android alıp 2-3 sene sonra iyi bir telefon aldıgında bu telefonu ikinci telefon olarak kullanabilirsin.

Güncelleme almamasını göze aldım zaten dediğim gibi 2 yıl götürse bile kâfi benim için fiyat olarak da en uygun bunu bulabildim.

İletişimde olduğumuz bir telefoncu kendisi. Parçaların orijinal yapıldığını söyledi telefon zaten akrabama ait ben sadece yenilenme masraflarını karşılıyorum.

Hayırlı olsun.

Telefonu ne amaçla kullanacağınıza bağlı. Yoğun olarak kullanacaksanız örneğin oyun oynamayı veya yüksek grafikli işleri yapmayı planlıyorsanız planlamayın. Bütçeniz yetiyorsa üst modellere bakmanızı öneririm. Bana kalsa en az 11 alınmalı. X ve XS'lerde 2 yıl sonra güncelliğini yitirecek çünkü. Almışken iyisini alın diye diyorum. Tercih size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı