iPhone 8 Plus iOS 15'e geçilmeli mi?

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Selam, 8 Plus kullanıyorum ve güncelleme sürümüm 14.8. Bildiğiniz gibi Apple, eskiyen telefonları güncellemeler ile yavaşlatıyor. Şu an iOS 15 geldi fakat sırf bu sebeple güncelleme yapmıyorum. Geçen arkadaşlar varsa önerir mi, yavaşlamalar var mıdır? (yeni modelleri kullananlara sormuyorum) şimdiden teşekkür ederim.

Eskiyen telefonları yavaşlatıyorsa insanlar daha da eski modelleri nasıl kullanıyor? Ayrıca o telefonun kolay kolay eskiyeceğini sanmıyorum hala güçlü bir telefon.

Apple’ın güncellemelerle telefonları yavaşlattığı doğru değil. Bu sizin pil sağlığınızla ilgili bir performans düşüşü oluyor. Konumuza gelecek olursak evet iOS 15’e geçilmeli, çünkü daha optimize ve iyi çalışıyor. 15.1 ile bir sorun kalmadığını düşünüyorum.

Apple’ın güncellemelerle telefonları yavaşlattığı doğru değil. Bu sizin pil sağlığınızla ilgili bir performans düşüşü oluyor. Konumuza gelecek olursak evet iOS 15’e geçilmeli, çünkü daha optimize ve iyi çalışıyor. 15.1 ile bir sorun kalmadığını düşünüyorum.
Bu yorumu her model için geçerli diyebilir miyiz hocam? Bende SE 2 kullanıyorum ve yeni sürüm sonrası batarya kullanımı aldığım zamanki sürüme göre arttı.

Geri
Yukarı