iPhone 8 Plus vs iPhone XR

nexToMe

Kilopat
Daha fazla  
Sevgili Technopat ailesi yeni telefon alacağım. İkisi arasında kaldım. XR performans olarak daha iyi ancak tek kameralı. 8 Plus ise çift kameralı. Kamera benim için önemli bir kriter. Hangisini almak mantıklı olur? 8 Plus alsam performans konusunda XR'la büyük bir fark yaratır mı? Güncel oyunlarda, uygulamalarda ve gelecek dönemlerde sorun yaratır mı?

Sevgili Technopat ailesi yeni telefon alacağım. İkisi arasında kaldım. XR performans olarak daha iyi ancak tek kameralı. 8 Plus ise çift kameralı. Kamera benim için önemli bir kriter. Hangisini almak mantıklı olur? 8 Plus alsam performans konusunda XR'la büyük bir fark yaratır mı? Güncel oyunlarda, uygulamalarda ve gelecek dönemlerde sorun yaratır mı?
Şu videoyu izleyin bence.

Dxomark testlerinde kamera konusunda XR daha önde görünüyor. Performans olarak Antutu skorlarında ciddi bir fark var. Ben olsam XR seçerdim eğer çift kamera sizin için şart değilse.

Dxomark testlerinde kamera konusunda XR daha önde görünüyor. Performans olarak Antutu skorlarında ciddi bir fark var. Ben olsam XR seçerdim eğer çift kamera sizin için şart değilse.
Portre modu benim için önemli aslında bakarsanız. XR bu işi yazılımsal olarak yapıyor. 8 Plus ise donanımsal olarak burada takıldım biraz. Güvenmeli miyim yazılıma ?

Portre modu benim için önemli aslında bakarsanız. XR bu işi yazılımsal olarak yapıyor. 8 Plus ise donanımsal olarak burada takıldım biraz. Güvenmeli miyim yazılıma ?
Kesinlikle XR seçmelisiniz. XS ile aynı ana kamerayı kullanıyor. İkinci kamera mevzusu ise 8 Plus'taki ikinci kamera optik zoom yapıyor. Yani iki telefon da yazılımsal portre yapıyor. Her telefon öyle yapıyor. Performans, güncellik, tasarım ve şarj konusunda XR daha iyi.

Yenilikçiyim derseniz XR fakat fiyat derseniz 8 Plus.

yaklaşık 9 ay önce XR ile 8Plus arasında kalmıştım 8Plustan yana kullandım tercihimi pişman değilim. XR, XS in kısılmış hali böyle düşünün, bana kalırsa 8plus alın keyfinize bakın kamera konusunda da üzmez merak etmeyin.

Güncel oyunlarda sorunda yaşamazsınız örneğin: Pubg Mobile 60FPS oynayabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı