iPhone 8 yenilenmiş alınır mı?

Pahalı ikinci elde temiz 8Plus bulunur o fiyata.

Hocam onu ben de biliyorum keşke olsa da ikinci el olarak taksit sorunu var ürünü taksit ile almam gerekiyor
O fiyata alınan android. İcinde hangi parçaların degistigi bile bilinmeyen iphone'a 5 çeker.
Hocam burada boş android savunmayın vatan savunur gibi gerek yok cidden o fiyatlara 3 telefon alındı denendi hocam merak etmeyin.

Hocam onu ben de biliyorum keşke olsa da ikinci el olarak taksit sorunu var ürünü taksit ile almam gerekiyor

Hocam burada boş android savunmayın vatan savunur gibi gerek yok cidden o fiyatlara 3 telefon alındı denendi hocam merak etmeyin.
Hangi telefonu aldınız?

Bu kafayla düşünüyorsanız niye konu açıyorsunuz? Kazıklanmak ve büyük ihtimalle ailenizin sizin için kazandığı parayı boşa harcamak istiyorsanız gidin alın.
Taksitle almam gerekiyor hocam fikir sordum iPhone 8 ile ilgili başka öneriniz olabilir şu model suradan taksit falan ikinci el gibi muhabbetleri biliyoruz teşekkürler.

Hocam burada boş Android savunmayın vatan savunur gibi gerek yok cidden o fiyatlara 3 telefon alındı denendi hocam merak etmeyin.

Android savunmuyoruz kardeşim. İcinden parca degisilmis. Easyjet gibi sikayeti bol olan biyerden eski model bir telefona bu para verilmez diyoruz. Hala android diyorsun. Fanboylugun alemi yok.

Bu kafayla düşünüyorsanız niye konu açıyorsunuz? Kazıklanmak ve büyük ihtimalle ailenizin sizin için kazandığı parayı boşa harcamak istiyorsanız gidin alın

Param Güvende ile alirsaniz taksit yapabiliyorsunuz.
Saolun hocam bu bilgi için Android milliyetçileri yüzünden insanlar küçük detayları bile öğrenemiyor

Android savunmuyoruz kardeşim. İcinden parca degisilmis. Easyjet gibi sikayeti bol olan biyerden eski model bir telefona bu para verilmez diyoruz. Hala android diyorsun. Fanboylugun alemi yok.
Dost adam yukarıda param güvende ile ilgili bilgi vermiş bunun gibi bilgiler verilmesi her iki taraf açısından daha da sağlıklı diye düşünüyorum

Saolun hocam bu bilgi için Android milliyetçileri yüzünden insanlar küçük detayları bile öğrenemiyor
Gidip baksaydınız Sahibindene, biz mi engel olduk? Paranın çöp olmaması için öneri yapıyoruz ama siz hala Apple fanboyluğu yapıyorsun. Zaten kararı vermişsin git al ne boşu boşuna konu açıyorsun?

Gidip baksaydınız Sahibindene, biz mi engel olduk? Paranın çöp olmaması için öneri yapıyoruz ama siz hala Apple fanboyluğu yapıyorsun. Zaten kararı vermişsin git al ne boşu boşuna konu açıyorsun?
Apple fanboyluğu yapmıyorum, ailem herkes zaten ben dahil Android yapıyor.

Apple fanboyluğu yapmıyorum, ailem herkes zaten ben dahil Android yapıyor.
Boş sataşan sizsiniz, adam size telefon öneriyor siz dandik Android almam diyorsunuz. Size 13 Pro Max önersek alacak mısınız? Kafanda kurmuşsun zaten her şeyi, boşu boşuna konu açmışsın ve asıl sen millete sataşıyorsun.

Geri
Yukarı