Yenilenmiş iPhone 8 64 GB alınır mı?

Opel Astra G

Hectopat
Yer
Ardahan

Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyoruz, bu cihazı alırken Teknosa'da 5000 TL çek kullanacağız. Önerilerinizi bekliyorum. Teknosa haricinde başka marka/model atmazsanız sevirim.

Üzerine 1000 TL nakit çıkabilirim. IPhone modelleri önceliğimdir.

Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyoruz, bu cihazı alırken Teknosa'da 5000 TL çek kullanacağız. Önerilerinizi bekliyorum. Teknosa haricinde başka marka/model atmazsanız sevirim.

Alınmaz. 8'in devri bana göre bitti.

Şu fiyatlarla hiçbir İPhone alınmaz. 8'in zaten yakında yazılım desteği de kesilecek. Android cihazlara yönelin. Alacaksanız da en stabil cihazlar OPPO ve Samsung cihazlardır. OPPO A74 kullanıcısıyım. ColorOS işletim sisteminin hızını hiçbir markadan alamadım.

Üzerine 1000 TL nakit çıkabilirim. IPhone'e modelleri önceliğimdir.

Bütçeye ve IPhone isteginize bakılırsa en mantıklı tercih IPhone 8 görünüyor yenilenmiş olması 2. ele göre bir tık avantaj diyebiliriz.

Kullanıcının kullanım alanlarına göre iPhone 8 halen alınabilir. Ancak yenilenmiş telefondan uzak durun. Telefon ilk geldiğinde çok iyi çalışsa da aylar sonra, hatta haftalar sonra ne olacak bilemezsiniz. Yakın arkadaşım Vodafone üzerinden yenilenmiş iPhone 7 aldı. 2 ay dayanmadı neredeyse. İkinci el sağlam bulunabilinirse halen hızlı ve kaliteli bir telefon iPhone 8. Bataryası hariç..

Üzerine 1000 TL nakit çıkabilirim. IPhone'e modelleri önceliğimdir.
2. el cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim. SE2020 kullanıyorum. Garantili kutulu bir şekilde 6000TL'ye aldım.

Geri
Yukarı