iPhone 8'de iOS 15'e geçilmeli midir?

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
iPhone 8 kullanıcıyım ve iOS 14.8.1 sürümünü bir sorun yaşamadan kullanıyorum. Pil sağlığım %76. Aynı cihazda iOS 15'de sorun yaşayan var mı ve geçmemi önerir misiniz?

Ben geçmedim bekliyorum. Şikayeti olanlar var, iOS 16'nın çıkışına yakın iyice oturur o zaman geçeriz. Sizin pil sağlığı epey düşükmüş, ekran süresi olarak problem yaşayabilirsiniz.

iPhone 8 kullanıcıyım ve iOS 14.8.1 sürümünü bir sorun yaşamadan kullanıyorum. Pil sağlığım %76. aynı cihazda iOS 15'de sorun yaşayan var mı ve geçmemi önerir misiniz?

Cihazı çok mu hor kullandınız. Bende 6S var pil sağlığı 83 iOS 15.2 yüklü bir sıkıntı yok.

Ben geçmedim bekliyorum. Şikayeti olanlar var, iOS 16'nın çıkışına yakın iyice oturur o zaman geçeriz. Sizin pil sağlığı epey düşükmüş, ekran süresi olarak problem yaşayabilirsiniz.

Ben de böyle düşünüyordum hocam. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Cihazı çok mu hor kullandınız. Bende 6S var pil sağlığı 83 iOS 15.2 yüklü bir sıkıntı yok.

Hocam 2018 Haziran ayından beri kullanıyorum. Telefondan oyun oynayan ya da saatlerce film, dizi vs. izleyen biri de değilim aslında. 3.5 yıldır hiç değiştirmedim bataryayı.

Hocam bence geçin ben de iPhone 8 kullanmaktayım, pek fark yaşamadım hatta sanki batarya daha yavaş bitiyor gibi hissediyorum. En güncel sürümdeyim.

Hocam bence geçin ben de iPhone 8 kullanmaktayım, pek fark yaşamadım hatta sanki batarya daha yavaş bitiyor gibi hissediyorum. En güncel sürümdeyim.

Hocam sorun yaşayanlar çoktu başlarda bu sebeple çekindim güncellemeye. Bataryamı değiştirecektim fakat bulunduğum şehirde yetkili servis yoktu ve fiyatlar son zamanlarda inanılmaz yükseldi. 730 ₺ civarıydı yanlış hatırlamıyorsam orijinal batarya değişimi.

Deji batarya alın kendiniz değiştirin hocam gayet basit ama dikkatli olmanızda fayda var tabi. Ondan sonra güncelleyin bence.

Geri
Yukarı