iPhone 8 iOS 14-15'e nasıl geçilir?

Rw1NNN

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selam. Cihaz iPhone 8 ve iOS 16.7'de. Ben biraz araştırdım, SHSH ve blob kaydı ile geri dönülebilir gibi yazılar gördüm. Daha önce hiç Jailbreak yapmadım cihazıma. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Şöyle bir link var bunu görerekten merak ettim eskiye dönmek iyi olabilir belki benim için. @guneralp hocam siz anlıyor musunuz? Veya @Stereo.Luigi99 hocam.

SHSH blobları hazırsa geçilebilir gibi. iOS 14.3-15.7.2 arasına geçilebilir.
Sadece şuradaki İngilizce rehber ile yapılması gerektiği yazılmış.
Hocam biraz cahilim kusura bakmayın. SHSH blobunu şuan alsam yapabilir miyim bu şeyi? Karmaşık gibi duruyor ama deneyeceğim. Diyelim düştüm Yazılım Güncelleme kısmında yine iOS 16'ya yükselt gözükecek değil mi ?

Hocam biraz cahilim kusura bakmayın. SHSH blobunu şuan alsam yapabilir miyim bu şeyi? Karmaşık gibi duruyor ama deneyeceğim. Diyelim düştüm Yazılım Güncelleme kısmında yine iOS 16'ya yükselt gözükecek değil mi ?
Maalesef iOS 14-15 sürümünüz imzalı olduğu zaman alacaktınız. İmzalar çoktan kapandı.

Maalesef iOS 14-15 sürümünüz imzalı olduğu zaman alacaktınız. İmzalar çoktan kapandı.
O zaman geri dönüşte yok. Sağlık olsun hocam teşekkür ederim. iOS 16'da bırakılarak çok kötü bir durumda kaldık bana göre. Her yaptığım güncellemede AnTuTu puanlarım düşüyor. Belki stabil bir şey gelir diyorumda yok ya. iOS 15 güzeldi :(

Geri
Yukarı