iPhone 8’e iOS 16 kurulmalı mıdır?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Cihazımı 16.1.1 yapmalı mıyım? Performans açısından çok bir şey kaybeder miyim yoksa güncel olan her zaman en iyisi midir mantığına devam mı etmeliyim? Şu an 15.6.1 cihazım ve pil sağlığım %82. Gayet memnunum şu an fakat size sorayım dedim yine de, teşekkürler.

Cihazımı 16.1.1 yapmalı mıyım? Performans açısından çok bir şey kaybeder miyim yoksa güncel olan her zaman en iyisi midir mantığına devam mı etmeliyim? Şu an 15.6.1 cihazım ve pil sağlığım %82. gayet memnunum şu an fakat size sorayım dedim yine de, teşekkürler.

Bende 8 kullanıyorum iOS 16 kullanıyorum şu an pek çok özellik ve görünüm aşısından daha iyi sadece kilit acılırken bazen gecikme olabiliyor (ekran kilitliyken düğmeye bastığımda bazen geç tepki verebiliyor) karar sizin hocam.

Cihazımı 16.1.1 yapmalı mıyım? Performans açısından çok bir şey kaybeder miyim yoksa güncel olan her zaman en iyisi midir mantığına devam mı etmeliyim? Şu an 15.6.1 cihazım ve pil sağlığım %82. gayet memnunum şu an fakat size sorayım dedim yine de, teşekkürler.

Apple'ın yeni güncellemeleri eski cihazları yavaşlatıp yeni cihazlar almaya teşvik etme yönünde ben olsam güncellemem.

iOS 16.5 çıkana kadar güncelleme yapma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı