iPhone Alamamak

Dostum ille ios alırım takıntın yoksa, git bir z3 compact al keyfine bak derim. Hatta 1500 tl'ye sıfır lg g4 bulunabiliyor iken. Tabii ki tercih sizin.

Aman ha sakın iPhone 6 almak gibi bir hataya düşmeyin. Önümüzdeki yıllarda olacakları söyleyeyim. iPhone 6 atıyorum iOS 12'den sonra güncelleme almayacak. Ancak iPhone 6S ise iOS 14'ü bile alacak. Tıpkı iPhone 4 ve 4S'e olduğu gibi. Arada çok fark var.
Daha iOS 9'dayken, 5 yıl sonra çıkacak 14 güncellemesini düşünmenizin amacı nedir? 4s 9'u aldı kusursuz oldu sanki. Bir akıllı telefonu kasmadan donmadan kullanılacak süre maksimum 2.5 3 yıl. Bu süre android'de biraz daha kısa olabilir. Güncellemeye bu kadar takılmanın anlamı yok.

Kendinizde dediğiniz gibi 4S 9'u aldığında kusursuz olmadı kötü oldu, burada iPhone 6 da misal olarak iOS 12 de kusursuz olmayacak, ama 6S iOS 12 ve 13 için kusursuz olacak.

Yav ben hepsini gördüm de konuşuyorum. iPhone 4 iOS 6'da bile harika değildi. iOS 7 çıkınca sadece iPhone 4'lerde performans artışı için güncelleme bile yayınlandı. Aradaki benzerlikten bahsediyorum.

Yav ben hepsini gördüm de konuşuyorum. iPhone 4 iOS 6'da bile harika değildi. iOS 7 çıkınca sadece iPhone 4'lerde performans artışı için güncelleme bile yayınlandı. Aradaki benzerlikten bahsediyorum.
Aradaki fiyat farkına değecek hiç bir şey yok fazla performans farkıda yok bana göre tek artısı ek ram o kadar. Eğer plus dan geçiş yapacaksanız biraz performans artışı var o kadar diğer türlü geçiş yapmak çok saçma.

Eğer paran çok ise git al. ama bence cidden gerek yok ios 14 12 vs demişsiniz hanginiz aklında yeni bir telefonun 3 4 sene gideceğini düşünüyor. Bence şimdi uygun fiyatlı bir telefon alın yolunuza bakın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı