iPhone tavsiyesi

Arthxr

Picopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 6500, GTX 750 Ti, 32 GB Ram
Meslek
Digital marketing
Merhaba arkadaşlar, XS veya 11 le ilgileniyorum orta fiyatlı F/P olmasını istiyorum gün içinde 8 saate kadar kullanacağım bataryası iyi olmalı ve depolama anlamındamin 64 GB. Hangi model önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, XS veya 11 le ilgileniyorum orta fiyatlı F/P olmasını istiyorum gün içinde 8 saate kadar kullanacağım bataryası iyi olmalı ve depolama anlamındamin 64 GB. Hangi model önerirsiniz?
İlk çıktığı günden beri hala 11 kullanıyorum. Tabii bütçe varsa yenisini öneririm ama bütçe 11 e yetiyor ise 3 senedir çok memnunum 1 kere pişman ettirmedi her yönden yeterli. Önerebilirim. Bence ekran paneli çok kaliteli değil ama premium bir ekran kullanmadıysanız onu da anlamazsınız. Ben kardeşimin S21 telefonuna baktığımda fark görüyorum. Onu kullanmasam kalite farkıda gözle farkedilmez.

Bence 11 aralarında pil olarak az fark olabilir ama pil optimizasyonuda o açığı karşılayacaktır.

OLED ve IPS farkı olsa da X serisi OLED ekranda kronik problemleri olan cihazlar.

Bütçeniz yeterliyse iPhone 11 derim ancak Xs ile arasında katastrofik bir fark varsa o farkı vermenize değmeyecektir (mesela Xs 10K'yken 11'e 12K vermeyin).

11 ekran dışında üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı