iPhone almak için indirim beklenir mi?

Görkem Ziyech

Centipat
Daha fazla  
Aralık ayında iPhone 12 almayı planlıyordum ve fiyatlar aşırı yükseldi. Geçen ay 10 bin iken alacaktım, az daha bekleyeyim dedim ve şimdi 13 bin oldu. Arkadaşlar sizlerden öneri bekliyorum. Şimdi alınır mı, yoksa indirim mi beklemeliyim?

Dosya Ekleri

• iphone11-select-2019-family_GEO_EMEA.jpeg
    iphone11-select-2019-family_GEO_EMEA.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 38
Aralık ayında iPhone 12 almayı planlıyordum ve fiyatlar aşırı yükseldi. Geçen ay 10 bin iken alacaktım, az daha bekleyeyim dedim ve şimdi 13 bin oldu. Arkadaşlar sizlerden öneri bekliyorum. Şimdi alınır mı, yoksa indirim mi beklemeliyim?

Hocam gerçekten bu soru mu artık? Hemen alın her geçen gün daha çok zamlanıyor. Bu arada Amazon'dan alabilirsiniz 12 bin lira 128 GB modeli. Apple iPhone 11 Akıllı Telefon, 128 GB, Siyah, Kulaklık ve Adaptör Hariç (Apple Türkiye Garantili) : Amazon.com.tr: Elektronik

2 şubatta 11300'e almıştım 11'i şu anda 14 bin TL cıvarında.

Apple'ın kendi sitesinde dediğiniz fiyat ancak Hepsiburada'nın kendi sattığı fiyat daha uygun. Diğer sitelere de bakıp karşılaştırın, satıcı değişik mağazalara pek bakmayın sorun yaşamamak için, Hepsiburada, Amazon, Turkcell, Vatan Bilgisayar, Teknosa gibi direkt kendi markası altında satanlara bakın ve unutmayın büyük ihtimalle iPhone 11'in bu yıl son satış yılı olacak iPhone 14 tanıtımıyla.

iPhone 11 64 GB | 11.398₺

iPhone 11 128 GB | 12.199₺

Yeni konular

Geri
Yukarı