iPhone 13 almak için indirim beklenmeli mi?

esmkpz

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba ben iPhone 13 almak istiyorum ve şu an almak için yeterli birikimim var. iPhone şu an ortalama fiyatı 37.000 ₺ bazen indirime giriyor 36.000-35.500 ₺ oluyor (gürneçler ve Turkcell sitelerinde) sizce bu platformlarda indirime girmesini beklemeli miyim? Mart'ın sonu gelmeden alacağım kesin seçimlerden sonra dolar artar diye düşünüyorum. Aklımda kalan başka bir soru ise indirimi beklemezsem nereden satın alacağım arkadaşlarım Trendyol yetkili satıcılardan alabileceğimi söylüyor ama ben pek güvenemiyorum. Teknosa, vatan vs. hangilerini önerirsiniz?

Teşekkür ederim Amazon'dan almayı düşünüyorum umarım bir sıkıntı ile karşılamam.

Alacaksan 256 GB'lik tavsiyemdir iOS güncellemeleri çok yer kaplıyor.

128 GB almayı düşünüyordum. 256 GB biraz bütçemi zorluyor hem telefon hem tablet almayı düşündüğüm için. iCloud ile bir şekilde idare edebilir miyim dersiniz?

Amazon'dan rahatlıkla alabilirsin.
Teşekkür ederim Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Teşekkür ederim Amazon'dan almayı düşünüyorum umarım bir sıkıntı ile karşılamam.

128 GB almayı düşünüyordum. 256 GB biraz bütçemi zorluyor hem telefon hem tablet almayı düşündüğüm için. iCloud ile bir şekilde idare edebilir miyim dersiniz?

Teşekkür ederim Amazon'dan almayı düşünüyorum.

iCloud fotoları ve mesajları yedekliyor ama oda hiç yetmiyor 5GB oda.

Geri
Yukarı