iPhone aygıt yedeklemesinde fotoğraflar yedeklenmemiş gözüküyor

tuonela

Centipat
Daha fazla  
Yakında telefonumu değiştireceğim için yedeklemeleri hallediyorum ancak az önce 38 GB'lik fotograf arşivim de yedeklenmiş gibi gösterse de yedeklemedi ve o yüzden kalan uygulama yedeklemeleri yalnızca 5.71 GB alan kaplıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Düzeltemiyorum.

IMG_5224.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçeceğin yeni cihaz iPhone mu? iPhone ise direkt kurarken aktarır zaten. Hepsini ICloud'a yedeklemek için iCloud Plus abonesi olmanız lazım yoksa o verdiği ücretsiz alana yedekleyemez yer yetmez. Android'e geçeceksen Google Drive'a falan yedek alabilirsin. Bir hata yok ortada.

Geçeceğin yeni cihaz iPhone mu? iPhone ise direkt kurarken aktarır zaten. Hepsini ICloud'a yedeklemek için iCloud Plus abonesi olmanız lazım yoksa o verdiği ücretsiz alana yedekleyemez yer yetmez. Android'e geçeceksen Google Drive'a falan yedek alabilirsin. Bir hata yok ortada.

Evet tekrardan iPhone’a geçeceğim iCloud Plus kullanıyorum 200GB'lık versiyonundan. Normalde 80 GB alan kullanıyordu. Aygıt yedeklemesi kısmında da şu anki telefonum 40GB gösteriyordu. Ayarlama yaparken birden aygıt yedeklemesinde 36 GB'lik fotoğraf alanı kayboldu geri de getiremiyorum. Fotoğraf kısmı görseldeki gibi açık olsa da yedekli göstermiyor. Çok sinir bozucu en kötü ihtimal tüm fotografları IPad'e atacagım ama cok ugrastırıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı