iPhone ayrıcalıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Galaxy S3 var kasmıyor mu? Uygulama kur bakayım ne oluyor.
Güncel uygulamalar yüzünden kasıyor. Fakat Şimdi Galaxy S3 cihazının tam aynı özelliklerine sahip bir cihaz yapılsa İçine de Android Go kurulsa gayet de akıcı olur diye düşünüyorum.

Dikkatli okuduysanız yeni android telefonları ayrı tuttum çok daha iyi olduklarını söyledim. 5S’den önce ASUS’un zamanında amiral gemisi olan zenfone 2, onunla öncesinde Lenovo K5 kullandım.

Amiral gemisi telefon her zaman bir sıkıntı olmazsa rahat 5 sene gideri var.

iPhone'lar hep amiral gemisi seviyesindeyken Android'lerin içinde her bütçeye uygun telefonlar var. Amiral gemisi Android'lerin, iPhone'lardan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

iPhone değil, iOS demek istedin herhalde. :D
Yıllardır Android kullanırım; hiçbir zaman ne bir yavaşlama, ne bir takılma, ne bir donma yaşadım.
En azından iPhone gibi yavaşlamıyor. :D
Android ayrıcalıktır.
Android ayrıcalık olsaydı $100'lık cihazlara kurulmazdı 😁

Google sirketi, telefonundan tonla veriyi huplettigi icin her turlu yavasligi gorursun. Telefonun internetini kesince internet saha kalkiyor oyle dusun. Yavaslatan sebeplerin basinda Android`in veri toplamasi var.

iPhone değil, iOS demek istedin herhalde. :D
Yıllardır Android kullanırım; hiçbir zaman ne bir yavaşlama, ne bir takılma, ne bir donma yaşadım.
En azından iPhone gibi yavaşlamıyor. :D
Android ayrıcalıktır.
Ayni yil cikan Samsung ile Iphone'un omrunu bir karsilastirin, ondan sonra gorursunuz hangisi daha akici ve yillar sonra daha iyi performans veriyor. Iphone'daki yavaslama zaten batarya uzerinden oluyor, bataryayi degistirirdiginizde ilk gunku gibi oluyor telefon.

Ben Android kullanicisi olarak donma yasamasam da isletim sisteminden dolayi olan çökmeler vs. gayet yasiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı