iPhone ayrıcalıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CrawLTR

Picopat
Galaxy S3 var kasmıyor mu? Uygulama kur bakayım ne oluyor.
Güncel uygulamalar yüzünden kasıyor. Fakat Şimdi Galaxy S3 cihazının tam aynı özelliklerine sahip bir cihaz yapılsa İçine de Android Go kurulsa gayet de akıcı olur diye düşünüyorum.

KS
Matrixxx7

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Dikkatli okuduysanız yeni android telefonları ayrı tuttum çok daha iyi olduklarını söyledim. 5S’den önce ASUS’un zamanında amiral gemisi olan zenfone 2, onunla öncesinde Lenovo K5 kullandım.

Jasuru

Hectopat
Amiral gemisi telefon her zaman bir sıkıntı olmazsa rahat 5 sene gideri var.

Hugh Jackman

Hectopat
iPhone değil, iOS demek istedin herhalde. :D
Yıllardır Android kullanırım; hiçbir zaman ne bir yavaşlama, ne bir takılma, ne bir donma yaşadım.
En azından iPhone gibi yavaşlamıyor. :D
Android ayrıcalıktır.
Android ayrıcalık olsaydı $100'lık cihazlara kurulmazdı 😁

paralul

Decapat
Makaleler
2
Yer
LFS
Google sirketi, telefonundan tonla veriyi huplettigi icin her turlu yavasligi gorursun. Telefonun internetini kesince internet saha kalkiyor oyle dusun. Yavaslatan sebeplerin basinda Android`in veri toplamasi var.

methz

Decipat
Yer
Ascent
iPhone değil, iOS demek istedin herhalde. :D
Yıllardır Android kullanırım; hiçbir zaman ne bir yavaşlama, ne bir takılma, ne bir donma yaşadım.
En azından iPhone gibi yavaşlamıyor. :D
Android ayrıcalıktır.
Ayni yil cikan Samsung ile Iphone'un omrunu bir karsilastirin, ondan sonra gorursunuz hangisi daha akici ve yillar sonra daha iyi performans veriyor. Iphone'daki yavaslama zaten batarya uzerinden oluyor, bataryayi degistirirdiginizde ilk gunku gibi oluyor telefon.

Ben Android kullanicisi olarak donma yasamasam da isletim sisteminden dolayi olan çökmeler vs. gayet yasiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı