iPhone ayrıcalıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam iPhone kaliteli, ona bir şey demiyoruz ama Android'in de tepe modellerini kullanırsan uzun vadede sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum. Herkes gidip 2-3K'lık Android alıyor sonra IPhone'a geçince övüp övüp duruyolar. Muadil fiyattaki modelleri karşılaştırın.

Elimde Galaxy Tab S var. Aldıktan birkaç ay sonra o kadar kasmaya başladı ki şu an sadece e-kitap okuyucu olarak kullanabiliyoruz. Bana güncellemelerle yavaşlayan bir iPhone gösteremezsiniz lakin ben size şunu gösterebilirim. Eki Görüntüle 974223
930 Liralık giriş seviyesinin altındaki bir tabletle 10000 liralık bir telefonu karşılaştırmak, anlıyorum...

Elimde Galaxy Tab S var. Aldıktan birkaç ay sonra o kadar kasmaya başladı ki şu an sadece e-kitap okuyucu olarak kullanabiliyoruz. Bana güncellemelerle yavaşlayan bir iPhone gösteremezsiniz lakin ben size şunu gösterebilirim. Eki Görüntüle 974223
Ben de Tab Pro 8.4 kullanıyorum. Hâlâ da çok güzel çalışıyor. Sanırım sizinkinde başka bir sorun var. Yani bu kadar abartmayın. Sadece E-kitap okuyucu olarak demeniz çok tuhaf geldi bana.

iOS güzel hoş da alınabilir en kötü cihazı 7500 TL. Herkesin durumu yok. Ama iPhone alacağım diye prize bağlı telefonları da almam.

Harmony OS'u bekliyorum. Bakalım bize neler sunacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı