iPhone ayrıcalıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk çıkan iPhone 2G'den beri iPhone kullanıyorum ve alışkanlıklarımı kolay kolay değiştirmek istemediğim için devam ediyorum. Bir ara Samsung S3 kullandım.

Bu kişisel bir şey ama iOS arayüz olarak en iyisi bence.
Sosyal medyada kamera konusunda rakibi yok. Instagram'da Android telefonların hepsi sorunlu mesela.
Güvenlik açısından daha güvenli, App strore her uygulamayı yayınlamıyor, denetim çok iyi.

Bu sebeple kullanıyorum ama TR şartlarında iPhone almak için bütçeyi zorlamak saçma. 1/3 fiyatına satılan telefonlar da aynı işi yapıyor sonuçta.

Bende iPhone kullanıyorum IPhone'un Android rakiplerinin kamerasının yanında iPhone'unkiler tost makinesi gibi kalıyor.
Android telefonlar video kaydında çok titretiyor, 4K'de optik sabitlemeyi kapatıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5S kullanıyorum şu an, daha önce Android kullandım. Şu an Android telefonlar biraz daha iyi durumda fakat hakikaten bariz fark var. Geçen günler uygulamaların hata vermesi ile karşılaşılmış durduk yere. Custom ROM ile telefonun şahlanacağını düşünenler var. Sıkıntısı bitmiyor Android'in.

Sizin gibi fanboylar nedense hala türemeye devam ediyor anlayamıyorum.

Android'ine göre değişiyor. Çoğu kişi gidip Galaxy M10 gibi giriş seviye Android veya Xiaomi'nin abidik gubidik orta seviye Android'ini alıyor sonra telefon 2 yıl sonra kasmaya başlıyor diyor. iPhone seviyesinde bir Android alsan görürsün kasıyor mu akıyor mu 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı