iPhone Batarya markası önerisi

an.l6i

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar. yakin zamanda batarya değişimi yapacağım ancak ne marka alsam diye dusunuyorum cunku daha once Deji marka ürünleri cihazlarimda kullandim ve bataryayi degistikten sonra cihazlar normaline gore fazla isinmaya basladi.
FP Pro adinda marka var, kullanan var mi acaba?

05096054-6A0E-4E37-AAC3-8EDC53E984FB.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Deji takmıştım ben de. Başlarda baya iyidi ama 6 aylık bir sürecin ardından performansı ciddi anlamda düştü. Neyse parası verin orijinal taktırın hocam.

Bende 1 hafta önce değiştirdim pil orjinal apple'da ücretini verip yenilettim iyi ki de bu şekilde yapmışım, cihazımı yoğun kullanmama rağmen akşam eve gidene kadar yetiyor günde 1 kere şarja takıyorum artık cihazım 7 Plus. En mantıklısı Orjinal çünkü farklı x markalara para verip kısa sürede değiştirdiğinizde aynı paraya tekabül ediyor.

Bende 1 hafta önce değiştirdim pil orjinal apple'da ücretini verip yenilettim iyi ki de bu şekilde yapmışım, cihazımı yoğun kullanmama rağmen akşam eve gidene kadar yetiyor günde 1 kere şarja takıyorum artık cihazım 7 Plus. En mantıklısı Orjinal çünkü farklı x markalara para verip kısa sürede değiştirdiğinizde aynı paraya tekabül ediyor.
7 plus bile 1 gun dayaniyorsa orjinal batarya mantiki o halde.

7 plus bile 1 gun dayaniyorsa orjinal batarya mantiki o halde.
Kullanımımı da anlatayım yanlışlık olmasın öyle pubg falan oynamıyorum Netflix, youtube, Stardew valley oynuyorum ara ara günlük mağaza yöneticisi olduğum için arama çok oluyor, whatsapp yoğun kullanıyorum. 12.20 geçe şarjdan çıkarmıştım %98 idi akşam 11:30'ta bu tarz bir kullanımda %24 lere düştü eve girdim şarja taktım günde 1 kere takıyorum artık yetiyor rahatlıkla.

iphone 7 plus kullanıyorum şarjı bitmeye başladı. Uygun batarya araştırmaya başladım rova batyarya denk geldi sipraiş verdim ve aldım. Telefoncuya götürdüm 20 tl karşılığında değiştirdi kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim

Geri
Yukarı