Çözüldü iPhone bilgisayarda gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
  1. iTunes'u açın.
  2. iTunes penceresinin üst tarafındaki menü çubuğunda Yardım > Güncellemeleri Denetle'yi seçin.
  3. Son sürümü yüklemek için talimatları uygulayın.
Yapmak istediğiniz işlem nedir? Apple cihazlar depolama kısmında bayağı bir kısıtlamalıdır. Belki başka bir yöntemle yardımcı oluruz.
Güncelledim iTunes'u. Şimdi bağladım cihaz şifresi girmemi istiyor ama şifre nerden gelecek anlamadım.

Dosya Ekleri

• B707260D-6742-4075-BE44-3824BE58C8E9.png
    B707260D-6742-4075-BE44-3824BE58C8E9.png
    73,5 KB · Görüntüleme: 71
Apple USB sürücüsünü nasıl yeniden yükleyeceğinizi görmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Çalıştır kutusunu açmak için “Windows” tuşuna ve “R” tuşuna basın ve kutuya “devmgmt.msc” yazın. Ardından "Enter"a basın.
  2. Aygıt Yöneticisi başlatıldığında, “Taşınabilir Aygıt”ı genişletin.
  3. Apple sürücüsünü güncellemek için “Sürücüyü güncelle”ye tıklayın.
update-apple-driver.png

Not: Daha yeni bir sürüm yoksa, sürücüyü yeniden yükleyebilirsiniz. 3. Adımda “Cihazı kaldır”ı tıklamanız yeterlidir. iPhone'unuzun bağlantısını kesin ve yeniden bağlayın, Apple USB sürücüsü otomatik olarak yeniden yüklenecektir.

Apple USB sürücüsünü nasıl yeniden yükleyeceğinizi görmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Çalıştır kutusunu açmak için “Windows” tuşuna ve “R” tuşuna basın ve kutuya “devmgmt.msc” yazın. Ardından "Enter"a basın.
  2. Aygıt Yöneticisi başlatıldığında, “Taşınabilir Aygıt”ı genişletin.
  3. Apple sürücüsünü güncellemek için “Sürücüyü güncelle”ye tıklayın.
Eki Görüntüle 1277321
Aygıt yöneticisinden kaldırdım. Tekrar taktım telefonu değişen bir şey olmadı. Aygıt yöneticisinde de şu an tekrar gelmiş taşınabilir aygıtlara.

Dosya Ekleri

• 1642787092240.png
    1642787092240.png
    26,4 KB · Görüntüleme: 88

Geri
Yukarı