iPhone etkin değil sorunu

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elime bi' iPhone telefon geçti. Sıfırlanmış telefon işte, kurulum ekranı geliyor ve sonrasındaysa 6 haneli parola soruyor. Parolayı bilmiyorum, telefonu aç kapa yaptım ve ekranda iPhone etkin değil yazıyor. Nasıl düzelir?

Arkadaşlar merhaba, elime bi' iPhone telefon geçti. Sıfırlanmış telefon işte, kurulum ekranı geliyor ve sonrasındaysa 6 haneli parola soruyor. Parolayı bilmiyorum, telefonu aç kapa yaptım ve ekranda iPhone etkin değil yazıyor. Nasıl düzelir?
Cihaza girilen iCloud hesabını biliyor musun? Ya da cihazın faturası var mı?

Hocam 6 haneli parolayı bilmiyorsanız telefonu açamazsınız hiç bir şekilde. İcloud hesabına bağlıdır diye tahmin ediyorum. Telefonun fatura sahibine ulaşıp açtırmanız lazım.

Hocam 6 haneli parolayı bilmiyorsanız telefonu açamazsınız hiç bir şekilde. İcloud hesabına bağlıdır diye tahmin ediyorum. Telefonun fatura sahibine ulaşıp açtırmanız lazım.
Yanlış :) Cihazda girili olan en son iCloud hesabı biliniyorsa DFU moduna alınıp iTunes ile sıfırlanabilir. iCloud hesabı da bilinmiyorsa cihazın faturası gerekir :)

Telefonu babamdan aldım, babam şifresiz girdiğini söylemişti. Telefonu sıfırlatmış ve bana verdi, şu an böyle. O da şifre bilmiyor ben de.
Cihaza girilen iCloud hesabını biliyor musun? Ya da cihazın faturası var mı?

Ben iPhone un şifresini unuttuğumda PC ile iTunes üzerinden sıfırlayarak sorunu çözmüştüm. Bu videoda nasıl yapacağın anlatılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonu babamdan aldım, babam şifresiz girdiğini söylemişti. Telefonu sıfırlatmış ve bana verdi, şu an böyle. O da şifre bilmiyor ben de.
Şifresiz girmeden kasıt cihazda iCloud hesabı olmaması ise DFU moduna alıp iTunes ile sıfırlayınca düzelecektir. Açıldığında sıfırdan bir kurulum yaparsınız. Ha şayet cihazda iCloud hesabı varken baban kullandıysa ve sıfırlama sonrası o hesap bilinmiyorsa tek yol cihazın faturası ve imei numarası ile 'Elma' müşteri hizmetlerinden açtırmak. Fatura yoksa ve iCloud hesabını bilmiyorsanız bir bardak soğuk su içmekten başka çareniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı