iPhone etkinleştirme kilidi nasıl deaktif edilir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazımda kendi etkinleştirme kilidim var. Ben bu kilidi deaktif etmek istiyorum. Cihaz şu an açık çünkü e-mail ve şifreyi biliyorum fakat kapatmak istiyorum. Nasıl yaparım?

Hiçbir şey anlamadım cihaz kurulum aşamasında mı?

Hocam cihazı sıfırladım fakat etkinleştirme kilidi çıktı. (kendi mailimin) normal bir şekilde kendi mailimi girip cihazı kurdum fakat sonraki kurulumlarda da çıkmasın istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cihazı sıfırladım fakat etkinleştirme kilidi çıktı. (kendi mailimin) normal bir şekilde kendi mailimi girip cihazı kurdum fakat sonraki kurulumlarda da çıkmasın istiyorum.

Etkinleştirme ekranında kendi kullandığınız maili ve parolayı girin cihazın kurulumunu tamamlayın ardından ayarlardan kullandığınız Apple kimliğinde IPhone'umu bul seçeneğini kapatın ve diğer yaptığınız sıfırlamalarda cihaz artık etkinleştirme kilidine düşmeyecektir.

Arkadaşlar cihazımda kendi etkinleştirme kilidim var. Ben bu kilidi deaktif etmek istiyorum. Cihaz şu an açık çünkü e-mail ve şifreyi biliyorum fakat kapatmak istiyorum. Nasıl yaparım?
Yeni konu açamıyorum. Bende de bir iphone 6 var bunu nasıl kırabilirim? Cihaz 2013 de alınmış faturası vs yok icloud hatırlanmıyor.

Nereden öğrenebilirim?

Bilgisayarına 3uTools indirip cihazını ona bağla. Sonra bana bir ekran görüntüsü at. IMEI, ecıd falan yazıyorsa sansürleyebilirsin.

Nereden öğrenebilirim?

Satacaktım cihazı ama umudu kestim. Sadece App Store çalışsa yeter. Fotoğraf falan çekerim.

O cihaz benim hayalimdeki cihaz...

Bilgisayarına 3uTools indirip cihazını ona bağla. Sonra bana bir ekran görüntüsü at. IMEI, ecıd falan yazıyorsa sansürleyebilirsin.

3u.com dan indiriyorum.

İsterseniz size satarım hocam :d

Yeni konular

Geri
Yukarı