iPhone fotoğraflar çok yer kaplıyor

Murat5561k

Kilopat
Yer
Samsun
Merhaba arkadaşlar daha önce Android telefon kullanıyordum sonra iPhone 7 geçiş yaptım. Fotoğraflarımın tamamını Google Fotoğraflar'a yedekliyordum. iPhone 13'e geçiş yaptım ve Google Fotoğraflar'daki tüm fotoğraflarımı indirmeyi denedim. Fakat Google fotoğraflarda 140GB olan arşivimin tamamını indirmediğim halde telefonumda 230GB civarı gözüküyor ve telefonda alan kalmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar daha önce Android telefon kullanıyordum sonra iPhone 7 geçiş yaptım. Fotoğraflarımın tamamını Google Fotoğraflar'a yedekliyordum. iPhone 13'e geçiş yaptım ve Google Fotoğraflar'daki tüm fotoğraflarımı indirmeyi denedim. Fakat Google fotoğraflarda 140GB olan arşivimin tamamını indirmediğim halde telefonumda 230GB civarı gözüküyor ve telefonda alan kalmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
iPhone kamera çözünürlüğü yüksek olduğu için kapladığı boyutlar da fazla olacaktır.
Normal.

Yanlış okumuşum.

Son düzenleme:
Hocam galerisinde bir fotoğraf bile bulunsa silen adamım.

2.30GB yazıyordu hiç fotoğraf olmamasına rağmen.

Sıfırlayınca düzeldi maalesef.

İnternette bir çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Fotoğraflarda 140gb olan arşivimin telefonuma indirdiğimde 250gb civarında çıkmasının kamera çözünürlüğüyle alakasını anlayamadım.
İphone 7'nin o kadar yüksek boyutlu fotoğraf çekebileceğini zannetmiyorum.

E:iphone 13'te indirilen fotonun kalitesini arttıracak değil.

iPhone kamera çözünürlüğü yüksek olduğu için kapladığı boyutlar da fazla olacaktır.
Normal.

Yanlış okumuşum.

Redmi Note 11 Pro ile bile 108 MP fotoğraf çekince 25-30 MB oluyor ve konu sahibinin dediği cihaz Apple 7 12 MP. Nasıl daha yüksek olacak?

Bilgisayar varsa ondan indirip ZIP dosyasından çıkartmayı denediniz mi fotoğrafları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sadece resimler mi 230 gb olarak gözüküyor?
Bazen bug oluşabiliyor ondan olabilir.

Geri
Yukarı