iPhone hafıza arttırma (NAND değişimi) İstanbul içi servis tavsiyesi

O yılların en iyi telefonları arasında yer alan iPhone 6S ve iPhone 7 ailesi ise iOS 15'te kaldı ve bir daha güncellenmeyecekler.

Dostum konuyu amacından saptırıyorsun, benim dediğim şey yazılım güncellemesi değil, günvenlik ve uygulama güncellemeleri, 9 yıllık iPhone 6 bile 23 Ocakta iOS 12.5.7 güvenlik güncellemesini aldı, ayrıca Google'a “iPhone 6S güncelleme” yazıp kopyala yapıştır yaparak beni haksız çıkartamazsınız maalesef.

O yılların en iyi telefonları arasında yer alan iPhone 6S ve iPhone 7 ailesi ise iOS 15'te kaldı ve bir daha güncellenmeyecekler.
ben bu telefonu yaklaşık 11 aydır falan kullanıyorum. Hala güncelleme geliyor ara sıra. İos güncellenmese bile app ler idare etsin bana yeter.

Merhaba benim de iPhone 6s im vardı 16 GB tan 128 gb a yükselttim hiçbir sorun yok gayet temiz yapıldı eğer İstanbul’da oturuyorsanız kadıköydeki teknowaya gidebilirsiniz ben oraya yaptırdım gayet memnunum cihazda hiçbir sıkıntı olmadı ilk başta bende endişeliydim ama oradakiler çok rahattı neticede o işin ustaları olduğu için içiniz rahat olsun işlerinde gayet iyiler

Yeni konular

Geri
Yukarı