iPhone için Artık Jailbreak Gelmeyebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Apple’ın APFS dosya sistemi ve ödül programıyla birlikte iPhone için jailbreak dönemi sona ermiş olabilir. Jailbreak, iPhone kadar eski bir kavram. Bugüne kadar ortaya çıkan Jailbreak uyulamaları da iPhone’un işletim sistemi olan iOS’ta bulunan açıklardan ve zayıflıklardan yararlanıyordu. Daha sonra söz konusu açıklar Apple tarafından gideriliyor ve cihazlar yeni bir sürümle tekrar güvecne altına alınıyordu. […]

iPhone için Artık Jailbreak Gelmeyebilir Technopat

Daha fazlası...

Apple’ın APFS dosya sistemi ve ödül programıyla birlikte iPhone için jailbreak dönemi sona ermiş olabilir. Jailbreak, iPhone kadar eski bir kavram. Bugüne kadar ortaya çıkan Jailbreak uyulamaları da iPhone’un işletim sistemi olan iOS’ta bulunan açıklardan ve zayıflıklardan yararlanıyordu. Daha sonra söz konusu açıklar Apple tarafından gideriliyor ve cihazlar yeni bir sürümle tekrar güvecne altına alınıyordu. […]

iPhone için Artık Jailbreak Gelmeyebilir Technopat

Daha fazlası...
İphone 3GS telefonum vardı, jailbreak ile İOS 7.1 yüklemiştim. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı