Çözüldü Brave özelleştirme tercihleri nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Latechens

Hectopat
Daha fazla  
404 sayfalarda Wayback Machine istemini göster ne demek?

1716566924314.png

Reklam engelleme seviyesi katı mı olmalı standart mı?

1716566992075.png

Do not track isteği gönder nedir?

1716567062915.png

Şu üç tane ayarı anlatabilecek varsa şimdiden teşekkür ediyorum. İnternetten araştırdım ama tam olarak anlayamadım.

Çözüm
Artık kullanılamayan sayfalarda eskiye gidip kullanılabilir halini görmeni sağlar. Zaman makinesi gibi düşün.

Sen nasıl istiyorsan. Katı ayarlarsan bazı siteler bozulabilir.

İnternet trafiğinde bu istek de gider. Bu istek giderse örneğin girdiğin site isterse sana kişiselleştirilmiş reklamlar göstermemeyi tercih edebilir veya bu isteğini direkt göz ardı edebilir.
Artık kullanılamayan sayfalarda eskiye gidip kullanılabilir halini görmeni sağlar. Zaman makinesi gibi düşün.

Sen nasıl istiyorsan. Katı ayarlarsan bazı siteler bozulabilir.

İnternet trafiğinde bu istek de gider. Bu istek giderse örneğin girdiğin site isterse sana kişiselleştirilmiş reklamlar göstermemeyi tercih edebilir veya bu isteğini direkt göz ardı edebilir.

Çözüm
1- Eğer ulaşmaya çalıştığınız sayfa kaldırıldı ya da artık erişilemez durumdaysa ve eğer geçmişte birisi o sayfayı archive.org'a kaydettiyse oradan sitenin eski sürümünü göstermeyi teklif eden bir bildirim çıkar.

2- Standart. Eğer reklam engelleme yeteri kadar iyi çalışmazsa katıya çekersiniz.

3- Sitelere sizin verilerinizi toplamamasını/eşleştirmemesini istediği bir talep gönderir. Site kendi isteğiyle buna uyar ya da uymaz.

Geri
Yukarı