iPhone için oyun denetleyicisi önerisi

Oyun denetleyicisi derken Gamepad'den bahsediyoruz değil mi? Bütçenizi belirtir misiniz? Xbox One gamepadleri iyidir para verebilirseniz.

Hazır bir gamepadim var fakat bu gamepad için bir telefon tutturacağı bulamadım gamepadim Logitech F710 benim aradığım böyle bir ürün. Ayrıca iOS 13.5 ve üstü sürünler de sanırım Bluetooth gamepad desteği kaldırılmış bu yüzden lightning girişli olursa daha iyi olur.
Bütçem 500 TL civarı iyi ürün bulabilirsem 1.000 TL de olur.

1660511267063.png

Hazır bir gamepadim var fakat bu gamepad için bir telefon tutturacağı bulamadım gamepadim Logitech F710 benim aradığım böyle bir ürün. Ayrıca iOS 13.5 ve üstü sürünler de sanırım Bluetooth gamepad desteği kaldırılmış bu yüzden lightning girişli olursa daha iyi olur.
Bütçem 500 TL civarı iyi ürün bulabilirsem 1.000 TL de olur.

Eki Görüntüle 1486045
Monster Pusat Gamepadlerinde var böyle tutacak onlara bakabilirsiniz.Fakat Cihaz hakkında yeterli bilgiye sahip değilim alan arkadaşlar varsa memnuniyetlerini söyleyebilirler.

Monster Pusat gamepadlerinde var böyle tutacak onlara bakabilirsiniz. Fakat cihaz hakkında yeterli bilgiye sahip değilim alan arkadaşlar varsa memnuniyetlerini söyleyebilirler.

Yeniden gamepade para vermek istemiyorum fotoğraf da attığım gibi bir kontrolcü gibi bir şey arıyorum şu an. Ya da şu an var olan gamepadime telefon tutacağı arıyorum fakat piyasada hiç yok.

Geri
Yukarı