Iphone ile yapılan download dosyasını kopyalama

Becks

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
idownloader ile indirmiş olduğum bir video dosyasını telefonda oynatma yapabiliyorum fakat pcye nasıl kopyalayabilirim bunu bulamadım? Teleofon iphone 6+ 8.3 son sürüm yuklu. indirmiş olduğum dosyayı telefonu pcye bağladığımda tum dosyaların içine tek tek baktım fakat bulamadım. jailbreak kullanmıyorum jailbreak olmadan kopayabilir miyiz? Bunun bir yolu var mı?

İtunes ile pc ye kopyalayabilirsiniz. İtunes u açıp cihazı bağlayın ve itunes dan uygulamalar bölümüne girin. İphone da yüklü uygulamalar ve sayfalar karşınıza çıkacaktır. Hemen alt kısma indiğinizde cihazda dosya paylaşımını sağlayan uygulamaları görebilirsiniz. Orda idownloader uygulamasına tıklayın büyük ihtimal indirdiğiniz dosya ordadır ve sürükleyerek pc ye aktarabilirsiniz. Birde ifunbox kullanarak uygulamanın document dosyasına erişmeye çalışın zaten uygulama download uygulaması olduğu için documents dosyasına erişime izin verecektir ordan yine indirdiğiniz dosyayı pc ye atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı