Banka/Kart iPhone kaç taksitle alınıyor?

shizou

Hectopat
Merhaba moderatörler yanlış kategori yaptıysam affola çok bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar, ben iPhone 13 128 GB almayı düşünüyorum ama forum İstanbul'da vb AVM'ler de bonus(garanti) kartlarında kaç taksit oluyor?

36 ay da var, 12 ay da var, 24 ay da var. Var da, para varsa her şey var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde taksit yok ama vatan, MediaMarkt gibi firmalar kredi cektirip kredi kartına otomatik ödeme verdiriyor bu şekilde vade farkıyla 36 taksitle bile alabilirsiniz.

Normalde taksit yok ama vatan, MediaMarkt gibi firmalar kredi cektirip kredi kartına otomatik ödeme verdiriyor bu şekilde vade farkıyla 36 taksitle bile alabilirsiniz.

Bu dediğini nasıl yapabilirim bilmiyorum annemin kartından alacağım kartlarla ilgili pek çok şey bilmiyorum.

Dendiği gibi 36 aya bile çıkar ama IP13 alınmaz S23 çok daha iyi bir seçenek.

Android sevmiyorum kral bıktım artık ya.

36 ay da var 12 ay da var 24 ay da var, var da para varsa her şey var.

Evet var ama misal 12 Ay'da ticari kartlar ile yapılıyor benim için detaylı video linki atar mısınız?

Bu dediğini nasıl yapabilirim bilmiyorum annemin kartından alacağım kartlarla ilgili pek çok şey bilmiyorum.

Evet var ama misal 12 Ay'da ticari kartlar ile yapılıyor benim için detaylı video linki atar mısınız?

Bıktım dediğiniz? S23 her alanda daha üstün.

Merhaba moderatörler yanlış kategori yaptıysam affola çok bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar, ben iPhone 13 128 GB almayı düşünüyorum ama forum İstanbul'da vb AVM'ler de bonus(garanti) kartlarında kaç taksit oluyor?
Hocam ticari kredi kartı varsa 12 aya kadar yapıyorlar vatan mediamarkt gibi yerler arkadaşıma 2 hafta önce vatandan aldık. Ama ticari kredi kartın yoksa kredi çektiriyorlar ama baya faiz biniyor.

Söyle herhangi bir yerde Çalışmıyorsanız, Ticaret kartınız yoksa Taksit Yapamazsınız diye biliyorum, eğer ticari kartınız varsa ise satıcı her ay oto parayı kart tan alıyor, yani işsiz birine taksit seçeneği asla yok.

Geri
Yukarı