iPhone kilit altnernatifi nedir?

iPhone almak şart mı?
Benim takıldığım şey kısıtlı bütçe ile eski demode bir telefon önermeniz.

Orta veya amiral gemisi Android'ler eğer sahibi bilinçliyse 3-4 yılı rahat götürüyor.

Tamam sayın Apple haterı bey, anlıyoruz.

@242247 Bence onu satıp uygun çizili falan bir iPhone 7 bulabilirsin.

2017 değil mi fiyat sayfasının tarihi?

Home tuşu ile birlikte değişiyorlar güncel olması lazım.

@242247 bence onu satıp uygun çizili falan bir iPhone 7 bulabilirsin.

Yani hocam 2500TL alacağın Android telefondan sana bir fayda gelmez ki ben onu anlatmaya çalışıyorum zaten arkadaşın bütçesi çok yok herhalde tasarım konusu tartışılır orası başka bir şey fakat bu bütçeyede bu olur yoksa bizde 13 Pro Max kullanmayı biliriz fakat ekonomik şartlar el vermiyor.

Parmak izi çalışırsa 300₺'ye tamamım aslında.

Çalışacak tabii değiştirirler GSM iletişime geçin kargolayın telefonu eğer İstanbul'da iseniz 1 gün sürer zaten tahminen sırada bekleyenlar falan bu arada tanıdık telefoncu falan varsa orayada bir sorun fiyat alın bence ama güvenilir yerlerde yaptırın cihaz çöp olmasın.

@242247 Bence onu satıp uygun çizili falan bir iPhone 7 bulabilirsin.
Bendeki çok para etmez muhtemelen,
1- pembe zırhlı
2- zırhında çizikler ve hafif bir darbe var
3- parmak izi bozulduğu zaman deli gibi internetteki yorumları okuyup düğmeye izopropil alkol döküp birkaç kez bastım ve alkol ekranın içine sızdı, home butonunun üzerinde ekranın üstünde az bir beyaz gölge gibi birşey oldu, düz bakınca görünmüyor ama yandan bakınca hafif silik görünüyor
4- bataryası değişti
5- ses açma kapama anahtarı değişti...

özetle durum bu. kaça gider bilmiyorum ama 400-500 lira için satmak istemem açıkcası
Çalışacak tabii değiştirirler GSM iletişime geçin kargolayın telefonu eğer İstanbul'da iseniz 1 gün sürer zaten tahminen sırada bekleyenlar falan bu arada tanıdık telefoncu falan varsa orayada bir sorun fiyat alın bence ama güvenilir yerlerde yaptırın cihaz çöp olmasın.
tanıdık telefoncu yok da ankara dışına yaptırmak biraz zaman alır gibi önce etraftakilere bir sorayım,
bu arada home butonu değişti benimkinin, yani eski bozuk home butonu durmuyor, tıklama özellikli home butonu var sadece, eğer bozuk olan lazımsa gitti o çöpte

1- pembe zırhlı.
2- zırhında çizikler ve hafif bir darbe var.
3- parmak izi bozulduğu zaman deli gibi internetteki yorumları okuyup düğmeye izopropil alkol döküp birkaç kez bastım ve alkol ekranın içine sızdı, Home butonunun üzerinde ekranın üstünde az bir beyaz gölge gibi bir şey oldu, düz bakınca görünmüyor ama yandan bakınca hafif silik görünüyor.
4- bataryası değişti.

Özetle durum bu. Kaça gider bilmiyorum ama 400-500 lira için satmak istemem açıkçası.

Hocam ekran değişimi 400TL 700TL işi bitrebilirsiniz ama bütçeniz yoksa sırayla yapın paranız olunca.

1- pembe zırhlı.
2- zırhında çizikler ve hafif bir darbe var.
3- parmak izi bozulduğu zaman deli gibi internetteki yorumları okuyup düğmeye izopropil alkol döküp birkaç kez bastım ve alkol ekranın içine sızdı, Home butonunun üzerinde ekranın üstünde az bir beyaz gölge gibi bir şey oldu, düz bakınca görünmüyor ama yandan bakınca hafif silik görünüyor.
4- bataryası değişti.

Özetle durum bu. Kaça gider bilmiyorum ama 400-500 lira için satmak istemem açıkçası.

Tanıdık telefoncu yok da Ankara dışına yaptırmak biraz zaman alır gibi önce etraftakilere bir sorayım,
Bu arada Home butonu değişti benimkinin, yani eski bozuk Home butonu durmuyor, tıklama özellikli Home butonu var sadece, eğer bozuk olan lazımsa gitti o çöpte.

Hocam Ankara'da araştırın eşinize dostunuza danışın varsa bir yer ve bu arada o yere yaptırmadan önce açın internettten yorumlarına bakın severseniz yaptırın ama aşağı yukarı 300TL arasında.

Hocam ekran değişimi 400TL 700TL işi bitrebilirsiniz ama bütçeniz yoksa sırayla yapın paranız olunca.
Ya bende redmi note 8 vardı...
Macbook aldıktan sonra dedim işte eşlenik olsun birde apple'In UI'ını seviyorum ikonların şekilleri arayüz vs.
Neyse biriyle takas yapalım diye anlaştık o dönemde de kimse kabul etmiyordu takası.
Pembe olan biri kabul etti işte, dedim kılıf takarım neyse, meğer şerefsiz adam ses butonları bozuk aleti kakalamış bana.
Onu yaptır bunu yaptır derken kullanıyoruz bi şekilde.
Haram olsun yani ne diyim.
Şimdi dediğiniz gibi 300-500-700 vere vere zaten masrafı baya tutacak, en iyisi böyle devam etmek sonra başka telefon bakmak sanırım.
@242247 Onu satıp 1. nesil bir İPhone SE bulabilirsiniz diye düşünüyorum, ancak bir miktar para eklemeniz gerek.
Kaça satılır ki?

Ya bende Redmi Note 8 vardı...
MacBook aldıktan sonra dedim işte eşlenik olsun bir de Apple'ın UI'ını seviyorum ikonların şekilleri arayüz vs.
neyse biriyle takas yapalım diye anlaştık o dönemde de kimse kabul etmiyordu takası.
Pembe olan biri kabul etti işte, dedim kılıf takarım neyse, meğer şerefsiz adam ses butonları bozuk aleti kakalamış bana.
Onu yaptır bunu yaptır derken kullanıyoruz bir şekilde.
Haram olsun yani ne deyim.
Şimdi dediğiniz gibi 300-500-700 vere vere zaten masrafı bayağı tutacak, en iyisi böyle devam etmek sonra başka telefon bakmak sanırım.

Kaça satılır ki?

Home tuşunu yaptırın paranız varsa sonra paranız olunca da ekranı değiştirirsiniz sonra kullanın en kötü 2 sene yine götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı