iPhone kilit altnernatifi nedir?

Bu arada o eski demode dediğiniz telefon şuandaki amiral gemirlerinden daha iyi bir performans veriyor tasarımı tartışılır.

Şöyle ki performansdan kastın sadece Safari'ye girmek alo diyebilmek WhatsApp Instagram kullanabilmek ise evet doğrudur.

Şöyle ki performansdan kastın sadece Safari'ye girmek alo diyebilmek WhatsApp Instagram kullanabilmek ise evet doğrudur.

Oyun performansıda gayet iyi pili tartışılır bu bütçeye bu olur zaten.

32 GB iPhone 7K yalnız?

Eğer 2.el diyorsanız...

128 olanını kullanıyorum memnunum sıfırı gereksiz pahalı alınmaz o yüzden 32 ise zaten oyun için alınmaz.

128 olanını kullanıyorum memnunum sıfırı gereksiz pahalı alınmaz o yüzden 32 ise zaten oyun için alınmaz.
Bence bütçe yoksa orta segment android için bütçe zorlanabilir

Yada yenilenmiş telefonlara göz atılmalı deneyimim yok ama bu ekonomide başka alternatifimiz yok.

Bence bütçe yoksa orta segment Android için bütçe zorlanabilir.

Ya da yenilenmiş telefonlara göz atılmalı deneyimim yok ama bu ekonomide başka alternatifimiz yok.

Bende onu anlatmaya çalışıyorum zaten ben keyfimden 7 kullanmıyorum.

Arkadaşlar bütçem yok maalesef, bilgisayarım mac olduğu için icloud entegrasyonu sebebiyle iphone modeli kullanıyorum. Facetime messages vs. eşzamanlı çalışması sms'leri bilgisayardan görmem falan iyi oluyor.
7 alacak bütçem de yok 11 de :)

Bende onu anlatmaya çalışıyorum zaten ben keyfimden 7 kullanmıyorum.
Sizde haklısınız ama zaten aşağı yukarı aynı paralara geliyor diye tepki gö
Arkadaşlar bütçem yok maalesef, bilgisayarım mac olduğu için icloud entegrasyonu sebebiyle iphone modeli kullanıyorum. Facetime messages vs. eşzamanlı çalışması sms'leri bilgisayardan görmem falan iyi oluyor.
Anladım hocam fiyat konusuna birşey diyemem ama benim bildiğim en iyi teknik servis gsm iletişimdir yada mahallediki telefoncu da alternatif olabilir

Arkadaşlar bütçem yok maalesef, bilgisayarım Mac olduğu için iCloud entegrasyonu sebebiyle iPhone modeli kullanıyorum. FaceTime messages vs. eşzamanlı çalışması SMS'leri bilgisayardan görmem falan iyi oluyor.

6S parmak izi değişim ücreti GSM iletişimde 300TL yaptırıp geçin o zaman başka çareniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı