iPhone kulaklığı Type-C dönüştürücü ile kullanılır mı?

iugur17

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, lightning girişli iPhone kulaklığımı Type-C girişli telefonumda kullanmak istiyorum bu mümkün mü? İnternette dönüştürücü var ama ses olarak değil de data aktarımı veya şarj için yazıyor.

Büyük ihtimalle olmaz, "3.5mm jak girişinden Type-C çıkışı" adaptörünü alın daha iyi.
Lightning kulaklığı nasıl bağlayacak? Dönüştürücü kullanmanızı önermem. Firmaların kendi dönüştürücüleri olmadığı zaman sıkıntı çıkabiliyor.

Syrox DT17 Lightning To Type-C Dönüştürücü bu ürünün ses için olanını bulabilirseniz, piyasa da var mı emin değilim, tavsiye ederim. Not: Teknoloji şans işidir bir noktadan sonra. Alacağınız üründen memnun kalmayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Syrox DT17 lightning to Type-C dönüştürücü bu ürünün ses için olanını bulabilirseniz, piyasa da var mı emin değilim, tavsiye ederim. Not: Teknoloji şans işidir bir noktadan sonra. Alacağınız üründen memnun kalmayabilirsiniz.

Evet bunu araştırdım daha önce ama yorumlarda kulaklık olarak çalışmadığı yazıyordu o yüzden sipariş etmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten ürünün açıklamalarında ve kutusunda yazıyor, 'Data Transfer' diye. Böyle bir ürün Türkiye de bulmanız zor gibi, Amazonda bir tane var ama 30USD+18USD kargo toplam 48USDye denk geliyor.

Geri
Yukarı