iPhone kullanıcıları için akıllı bileklik tavsiyesi

Jungleralperen

Hectopat
Dostlar günaydın, başlıkta belirttiğim gibi iPhone marka telefonum var ve akıllı bileklik almak istiyorum. Apple tarafında pahalı olduğu için bende diğer markalara yöneldim. iPhone ile uyumlu çalışan, 250-350 lira aralığında bir bileklik önerir misiniz? İlk defa akıllı bileklik kullanacağım için hiçbir deneyimim yok. Şimdiden teşekkürler.

Dostlar günaydın, başlıkta belirttiğim gibi iPhone marka telefonum var ve akıllı bileklik almak istiyorum. Apple tarafında pahalı olduğu için bende diğer markalara yöneldim. iPhone ile uyumlu çalışan, 250-350 lira aralığında bir bileklik önerir misiniz? İlk defa akıllı bileklik kullanacağım için hiçbir deneyimim yok. Şimdiden teşekkürler.
Huawei sağlık uygulaması da çalışıyormuş Apple de
huawei;

xioami tarafında mı fit çalışıyordu,isterseniz kontrol edebilirsiniz app store da mı fit uygulamasını aratıp da
bileklikler;

Mi band 4 veya 5. Mi Band 4 ile 5'in tek farkı minnacık bir ekran büyüklük farkı ve 5'in kandaki oksijen oranını ölçmesi. Mi band 4 150tl civarı 5 ise 230 civarı diye biliyorum. Xaomi Mi Store 'da alabilirsiniz. Kendim Mi band 4 kullanıyorum. İlk çıktığında 140tl ye almıştım AliExpress'ten. Gayet memnunum halen taş gibi.

Bu size fazla fazla yeter.

Biraz daha uzun ömürlü bir şey isterseniz:
Mi Band da üzmeyecektir.

Mi Band 5 kullanıyorum öneririm.

Mi Fit iOS'ta berbat, Huawei Health güzel çalışıyor kendim kullanıyordum. Kendim Huawei Band 4 kullanıyordum iOS ile ve memnundum, şimdi Android'de yine güzel çalışıyor.

Arkadaşlar Xiaomi Mi Band 5 ile Huawei band 4 Pro arasında 100 liralık bir fiyat farkı var. Bu 100 liralık fiyat farkına değer mi Huawei band 4 Pro? Sanırsam IPhone'de daha verimli çalışıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı