Samsung cep telefonu mu yoksa Apple iPhone mu?

@Barisdkmn 13 PM 256 GB modelleri 45 binden başlıyor, 128 GB modelleri ded 43 bin. 35-40 bin arası civarına gider diye düşünüyorum.

Buna sevindim. Peki yurt dışı modeller 20k ya satılırken sizce benim telefonu 35kya alırlar mı? Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın.

@Barisdkmn Sıkıntı yok istediğini sorabilirsin. Yurt dışı modellerin garanti hizmeti yok ve de IMEI kaydettirmek zorundasın. O modellere göre garantili modeller doğal olarak daha pahalı. 35'den aşağı 13 PM 1 yıl garantili modelinin gideceğini sanmıyorum. Cihazda da herhangi bir sorun yok diyorsun. 35-37k rahat almalılar, hade diğer kalanını kendi karlarını katsınlar.

@Barisdkmn Sıkıntı yok istediğini sorabilirsin. Yurt dışı modellerin garanti hizmeti yok ve de IMEI kaydettirmek zorundasın. O modellere göre garantili modeller doğal olarak daha pahalı. 35'ten aşağı 13 PM 1 yıl garantili modelinin gideceğini sanmıyorum. Cihazda da herhangi bir sorun yok diyorsun. 35-37k rahat almalılar, hade diğer kalanını kendi karlarını katsınlar.

Her şey için teşekkürler hocam.

YouTube'dan izlediğim kadarıyla iPhone 14 Pro Max'ın de Samsung S23 ultranında kendilerine göre üstünlükleri var. Şöyle bir şey var iPhone satmak istediğinde değer kaybetmiyor. Samsung değer kaybediyor.

14 Pro Max'in avantajları daha fazla. 14 Pro Max'in 1-kamerada video avantajı var. S23 ultranın videosunda ciddi geliştirmeler olsa da hala kalite olarak IPhone'un gerisinde 2-ikinci el avantajı var 3-batarya avantajı var. Şu anda 14 Pro Max 13 Pro Max'le beraber en iyi batarya performansını sunan iki cihazdan biri 4-daha uzun ömürlü 5-sosyal medyada daha iyi kalite sunuyor. S23 ultranın 1-hem ön hem arka kamerası fotoğraf olarak 1-2 nokta dışında genelde daha iyi 2-oyun performansı daha iyi.

YouTube'dan izlediğim kadarıyla iPhone 14 Pro Max'ın de Samsung S23 Ultranında kendilerine göre üstünlükleri var. Şöyle bir şey var iPhone satmak istediğinde değer kaybetmiyor. Samsung değer kaybediyor

Android'lerin 1 sene sonra yavaşladığı falan yok ama siz yine de satmayacak olsanız bile her şekilde 14 Pro Max alın eğer bütçe sorununuz yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı