iPhone mu yoksa fotoğraf makinesi mi almalıyım?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Malum okullar kapanıyor sınıfı geçtiğim taktirde hediye konusunda anlaşmıştım akrabalarımla. Fotoğraf çekmeyi çok istiyorum ama iPhone 4S'e ayrıca bayılıyorum. 700 lira gibi bir bütçem olacak sanırsam. İstediğim fotoğraf makinesini almam için yeterli olacak bir bütçe ancak o kadar birikmişken iPhone 4S için biraz daha biriktire bilirim diye düşünüyorum. Zaten Sony'nin RZ modeli Apple'ın 5S modeli Samsung'un S4 Mini modeli çıkınca 4S ucuzlar diye düşünüyorum. Sizce hangisi? iPhone mu fotoğraf makinesi mi?

HTC One ölü piksel sorunlarıyla uğraşıyor. Lumia serisi bana sıcak gelmiyor. Tasarım ve içerik açısından 4S istiyorum.

Eskidi artık tavsiye etmiyorum, alabiliyorsan iPhone 5 al. Ayrıca Nokia'nın sıcak gelmesine gerek yok sonuçta telefon seni ısıtmayacak kamerası iyi diye söylüyorum Nokia'yı. ;)

Ayrıca HTC One ölü piksellerle uğraşmıyor, sadece nadiren forumda bir arkadaşa denk gelmiş o arkadaş uğraşıyor, satın alacağın yerde telefonu çok iyi incelemeni tavsiye ederim.

Eskidi artık tavsiye etmiyorum, alabiliyorsan iPhone 5 al. Ayrıca Nokia'nın sıcak gelmesine gerek yok sonuçta telefon seni ısıtmayacak kamerası iyi diye söylüyorum Nokia'yı. ;)

Ayrıca HTC One ölü piksellerle uğraşmıyor, sadece nadiren forumda bir arkadaşa denk gelmiş o arkadaş uğraşıyor, satın alacağın yerde telefonu çok iyi incelemeni tavsiye ederim.

iPhone 5 çok ince ve baya pahalı. Tek el kullanımı düşünülmüş. 4'ün kamerasını denedim çok iyiydi yani bana yetebilecek seviyede idi. :D

Not:Espri iyiydi. :D

Eğer kutusunu açıp incelemesine izin verebilecek bir satıcı bulursan HTC alabilirsin. Basit bir program ile farklı renklerde kolayca anlaşılıyor zaten.
Bu arada ölü piksellerle boğuştuğu doğru, yalan olsa böyle bir haber çıkmaz. Forumun blog bölümünde de geçiyor bu konu.

Aslında düşündüm de İOS bana sempatik geliyor. Lumia ve HTC Windows kullanıyor. Playstore yerine biraz da Appstore kullanalım. Mesaj kısmı özellikle iPhone'un çok sempatik.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı