iPhone nasıl yedeklenir?

hikennosabo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni telefon alacağım diye telefonumu sattım. Yeni telefon gelene kadar. Eski telefonumu nasıl yedekleyebilirim? Eskisini yarın adama vereceğim.

iCloud yedeği alın ya da bilgisayara iTunes üzerinden yedekleyin. İkinci dediğime insanlar gülebilir ama benim hala daha favori yöntemim o.
Hocam onuda yapıcam.

Şu yedeklendi mi?

Dosya Ekleri

• IMG_2329.png
    IMG_2329.png
    100,2 KB · Görüntüleme: 23
Hocam onuda yapıcam.

Şu yedeklendi mi?

Yedeklenmemiştir çünkü 5 GB sınırlı alanınız vardır eğer üst plan almadıysanız. iPhone saklama alanına bakın, ne kadar yer kapladığını görün. Ona göre bir iCloud planı alıp yedekleyebilirsiniz. Satmayacak olsanız geçici olarak yeni telefona aktarmak için alan veriyordu ama elinizden çıkaracağınız için o yöntemi kullanamazsınız. En iyisi PC'ye ve iCloud'a yedeklemek.

Yedeklenmemiştir çünkü 5 GB sınırlı alanınız vardır eğer üst plan almadıysanız. iPhone saklama alanına bakın, ne kadar yer kapladığını görün. Ona göre bir iCloud planı alıp yedekleyebilirsiniz. Satmayacak olsanız geçici olarak yeni telefona aktarmak için alan veriyordu ama elinizden çıkaracağınız için o yöntemi kullanamazsınız. En iyisi PC'ye ve ICloud'a yedeklemek.

Ustam var 50 GB'lik bakar misin?

Dosya Ekleri

• IMG_2328.png
    IMG_2328.png
    119,4 KB · Görüntüleme: 18
Birazdan yapacağım nasıl yapacağım hakkında yardım gerekiyorsa bahsedebilir misiniz?

Benim anlatmamdan daha iyi olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı