iPhone, iTunes üzerinden bilgisayara nasıl yedeklenir?

claudespeedtr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 64 GB iPhone 6S kullanıyorum. Bu aralar telefonu yenilemeyi düşünüyorum. XS ya da XS Max bakıyorum. Telefonumda şu an yeteri kadar yer olmadığı için WhatsApp sohbetlerini iCloud üzerine yedekleyemiyorum. Telefonu tamamen iTunes üzerinden bilgisayara yedeklesem sonra bu yedeklemeyi yeni cihaza olduğu gibi aktarabiliyor muyum? WhatsApp'tan ICloud'a yedeklenemeyen veriler dahil olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 64 GB iPhone 6S kullanıyorum. Bu aralar telefonu yenilemeyi düşünüyorum. XS ya da XS Max bakıyorum. Telefonumda şu an yeteri kadar yer olmadığı için WhatsApp sohbetlerini iCloud üzerine yedekleyemiyorum. Telefonu tamamen iTunes üzerinden bilgisayara yedeklesem sonra bu yedeklemeyi yeni cihaza olduğu gibi aktarabiliyor muyum? WhatsApp'tan ICloud'a yedeklenemeyen veriler dahil olacak mı?
Tüm sistemin kopyasını alır, yenisine yükler. Yeni telefonunda iOs ise birbirine otomatik aktarma da ayarlayabilirsin.

İtunes gibi 24 yıllık saçma bir program yerine 3UTools da kullanabilirsin.

Bildiğim kadarıyla WhatsApp iTunes üzerinden yedeklenmiyor. iCloud üzerinde yeterli alanın yoksa mevcut olan WhatsApp yedeklemesini silip tekrar yedekle.
Whatsapp yedeklemesinin iCloud’a yapılabilmesi için 15GB boş alan olması gerekiyor diyor. Yani cep telefonunda boş alan istiyor. Hayır 2TB iCloud alanım var cihazdan alan istiyor saçmalığa bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı