iPhone önerisi

Torretto3544

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, günümüz şartlarında hangi IPhone'u öneririsiniz mesela iPhone 8 hala alınır mı iPhone 11 nasıldır? Önerileriniz ve görüşlerinizi merak ettim. Bütçe henüz belli değil düşük tutmaya çalışıyorum ama günümüz şartları iPhone da ne kadar düşük tutulabilirse işte. Teşekkürler şimdiden.

Herkese merhaba, günümüz şartlarında hangi IPhone'u öneririsiniz mesela iPhone 8 hala alınır mı iPhone 11 nasıldır? Önerileriniz ve görüşlerinizi merak ettim. Bütçe henüz belli değil düşük tutmaya çalışıyorum ama günümüz şartları iPhone da ne kadar düşük tutulabilirse işte. Teşekkürler şimdiden.
X serisinden eskisi alınmaz Apple telefonlar için güncellik çok önemlidir. iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, X alınmaması gereken iPhone telefonlar. SE 2 batarya ve ekran önceliği olan kişiler için kötü seçim. iPhone 11'in de fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum XR ile neredeyse aynı. Şu anda en alınabilir iPhone cihaz 12 mini.

11 çok iyi bir telefon, eğer küçük ekran kullanmak senin için bir sıkıntı yaşatmayacaksa 12 mini kullanabilirsin çünkü daha iyi. (Çoğu yerde Iphone 11'in ekranına saçma sapan yorumlar yapan olmuş sırf LCD ekran diye, sanki LCD ekran kötü bir şey mi sanıyorlar anlamadım ama neyse, sonuç olarak Iphone 11'in ekranı baya iyi, o konuda bir endişen olmasın)

iPhone telefonda güncellik önemlidir fakat bu yurt dışında geçerli. iPhone 6 telefonumu 6 yıl kullanıp 1500 TL'ye satmıştım. XS 3 yıllık telefon olmasına rağmen ikinci elde 5000-6000 TL civarı değişiyor.

İkinci el olarak değer kaybeden telefonlar değiller ve günlük kullanımda gelişen yeni özellikler dışında aşırı bir fark hissetmezsiniz. Minimum XS almanızı öneririm, eğer XS bütçesine çıkabilirseniz zaten 11 almanız daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı